Herman Bieling. 1887 - 1964. Tafereel met bekende Rotterdamse figuren. Onder andere Bep van Klaveren. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 14,5 x 30 cm. In goede staat.
Twee grote messing Empire-stijl tafellampen. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke Duitse serpentijn Louis Philippe Weense regulateur. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok hoekkast met kastkommen houders. Twee-delig, vier-deurs. Mooie patina. Afmeting: 247 x 120 x 70 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Barok-stijl vitrinekast met kruispoten. Mooie kwaliteit. Zes-deurs + twee laden. Circa 1920. Afmeting: 188 x 44 x 190 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 161 x 115 x 54 cm.In goede staat.
Antieke eikenhouten boekenmolen, draaibaar. Circa 1900. Afmeting: 120 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Willem III vlinderbank. Mogelijk Horix. Circa 1860. Afmeting: 95 x 160 x 75 cm. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige Italiaanse notenhouten gestoken Renaissance-stijl stoelen met vrouwenbustes, fratzen, guirlandes, fruit etc. 19e Eeuw. Historisme. Bekleding versleten. Afmeting: 130 x 51 x 60 cm. In go...
Groot oud/antiek Afghaans kleed in de kleuren rood/bruin, blauw, floraal decor. Afmeting: 193 x 375 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek bronzen figuur. Man bij vuurkorf. Circa 1910. Afmeting: 45 x 22 x 28 cm. In goede staat.
Marmeren gesigneerd beeld door Lorenzo Dal Torrione. Nr. 1002. Schrijvende jongen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel met landschap, floraal en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose bord met zes bodemtekens. Chinese goden in hemel bij tempel decor. Afmeting: 4,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Delftse keramieken tabakspotten. Polychrome beschilderd en blauw beschilderd. Gemerkt met 18e eeuwse merken. Circa: 1920. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance één-deurs vitrine kastje met boog en leeuwenkoppen. Historisme, circa 1880. Afmeting: 110 x 70 x 31 cm. In goede staat.
Fraaie houten wandelstok met zilveren knop, 800/000. in de vorm van de kop van een snip. Voorzien van ingelegde glazen ogen. 96x10cm. In zeer goede staat.
Dameshorloge met geelgouden band, 585/000. Horloge met een staal vergulde kast, ø 20 mm, Monet, voorzien van een geelgouden geschakelde band. Lengte 18-20cm. totaal ca 23,8 gram.
Paar zilveren schoengespen, 833/000, met bloemdecor en muntjes, MT.:E.Wientjes, Ootmarsum, jl.:G:1841. 9x6cm. In goede staat.
Antieke Engelse gravure. Naar een schilderij van R. Dodd en gegraveerd door R. Dodd. 1748 - 1816. Dutch Fleet Admiraal De Winter. Gravure op papier. Afmeting: 49 x 71 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten trechter grammofoon (pathefoon). Circa 1915. Met originele trechter. Mechanisme compleet. Behoeft aandacht. Lichte wormbeval. Afmeting: 80 x 72 x 62 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse WO II militaire helm + binnen helm, met adelaar en Swastika teken. Afmeting: 15 x 26 x 27,5 cm. In goede staat.
Twee gouden munten, 10 gulden 1897 Wilhelmina met los haar en een 5 gulden munt 1912, Wilhelmina. Beiden voorzien van gouden oog en hangeroog, 585/000. Totaal ca 10,6 gram.