Zilveren bestek, 833/000, Haags lofje met 7 tafelvorken en 7-lepels, waarvan 1 voorzien van gravure, een soeplepel en 2 groentelepels. MT.: Gerritsen en Gerritsen en van Kempen, Voorschoten Zeist. De ...
Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met 4 markiesgeslepen saffieren, 5,2x3mm, en 10 zeer fraaie briljant geslepen diamanten, in diverse maten, totaal ca 0, 48 crt IF-R/TW, a...
Tennisarmband, 333/000, volledig bezet met rond gefacetteerde saffieren, Breedte 4,5 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 19 cm. ca 15 gram In goede staat
Reinier Craeyvanger. 1812 - 1880. Figuren in interieur, man met borrel leest brief. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten polyfoon speeldoos met tien platen. Circa 1900. Mechanisme zit vast. Afmeting: 21 x 30,5 x 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen plaat. Circa 1800. Engelse en Rhijn duimen onderbak. Verlijming los. Afmeting: L 119 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke roodbruin marmeren zuilen (piedestals), met acht-kantige voet + bladen. Circa 1920. Beschadigingen. Afmeting: 105 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.
Originele Duitse WO II Derde Rijk Luftwaffe dolk. D.L.V. Duitse Luftverbund. Eerste model. Nummer op metaal schede. Nr. 148. Originele patina. op lemet ook een onduidelijke stempel Slijtage. Afmeting:...
Franse Art Deco glaspendule met marmer, chroom en zwaluw. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire chiffoniere met vergulde capitellen. Afmeting: 155 x 110 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack handgepolitoerd. Afmeting: 97 x 101 x 46 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuwse grote eikenhouten Twentse dekenkist met vier panelen. Afmeting: 174 x 90 x 75 cm. In goede staat.
Twee 17e -18e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen dekselvaasjes met florale decor. Eén beschadigd. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
Keramieken piedestal met bloempot met poedel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 28 cm ø. In goede staat.
Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Kantonese Chinees porseleinen vazen met krijgers en salamanders. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale Imari borden met landschappen decor. Eén bord grotere chip. Afmeting: ø 23,5 cm. in redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met Chinese tuin decor. Twee schotels en één kopje beschadigd. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Groot en interessant kavel van ca. 25KG munten wereldwijd met diverse mappen, sets en losse munten om uit te zoeken.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Gouden armband met gouden schakels in de vorm van een bloem , bezet met gefacetteerde granaten en schakels gemaakt uit filigrain. De armband is voorzien van e...
Originele Duitse WO II Derde Rijk Luftwaffe dolk. Paul Weyersberg & Co. Berlin. Slijtage, en originele patina. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten kabinet met origineel messing beslag. Afmeting: 126 x 60 x 190 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met 5 diamanten. klassieke rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,35crt, in een hoge zetkast met ajourbewerking. ø 59. ca 3 gram. In goede staat