Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude stoelklok
Resultaat: 35 EUR

Kleine oude Hollandse Friese stoelklok met maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

3 Antieke klokken
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...

Antieke Franse marmeren pendule
Resultaat: 30 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met één coupe. Circa: 1880. Pendule heeft achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag, en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 23 x 34 x 15 cm. 28 x 17,5 cm ø. In redel...

Schwarzwalder klok
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok. 'Bismarck uhr'. Klok heeft porseleinen zuilen en halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Bim Bam regulateur, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten bimbam regulateur met geslepen glas in koper. Circa 1920. Afmeting: 79 x 33 x 17 cm. In goede staat.

Jugendstil tafelklok met muziek
Resultaat: 30 EUR

Duitse antieke Jugendstil eikenhouten tafelklok met speelwerk + wekkerfunctie. Kam op rol. Circa 1915. Vijf tanden af. Afmeting: 33 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Schilderijklok, 19e eeuw.
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse Schwarzwalder achter glas schilderijklok met damesmedaillon. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 10 cm. In goede staat.

Houten cartel wandklok, Circa: 1920.
Resultaat: 20 EUR

Antieke houten cartel wandklok met stil uurwerk. Creme/goud kleurig. Circa: 1920. Wijzerplaat beschilderd. Afmeting: 65 x 50 x 12 cm. In redelijke staat.

Eigenbouw wandklok met putti.
Resultaat: 15 EUR

Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diverse wekkers, 20e eeuw.
Resultaat: 10 EUR

Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.