38. Oktoberveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

C. Stoitzner, Visservolk op kade 1018
C. Stoitzner, Visservolk op kade

350 EUR

Henk Schuring, Abstract 1019
Henk Schuring, Abstract

350 EUR

Wim Bos, Bomschuiten bij de branding 1072
Wim Bos, Bomschuiten bij de branding

350 EUR

Ikoon (op zink geschilderd) 1145
Ikoon (op zink geschilderd)

350 EUR

Heinrich Zille, Twee meisje in winterkleding 1044
Heinrich Zille, Twee meisje in winterkleding

325 EUR

Renso Tamse, Zwaan 1070
Renso Tamse, Zwaan

325 EUR

Naar J.H. Verheijen, Stadsgezicht met paard 1115
Naar J.H. Verheijen, Stadsgezicht met paard

325 EUR

Guy Olivier, Dame met wijnglas 1026
Guy Olivier, Dame met wijnglas

300 EUR

Ongesigneerd, Stilleven met fruit, kreeft etc. 1031
Ongesigneerd, Stilleven met fruit, kreeft etc.

300 EUR

Herman Brood, Jumbo 1050
Herman Brood, Jumbo

300 EUR

Onduid. gesig., Damesportret 1110
Onduid. gesig., Damesportret

300 EUR

Huis ikoon in kast, 19e eeuw 1147
Huis ikoon in kast, 19e eeuw

280 EUR

R. Graafland, Meisje in landschap 1024
R. Graafland, Meisje in landschap

275 EUR

Jean Leon, Dame met hoed 1112
Jean Leon, Dame met hoed

275 EUR

R. Craeyvanger, Vernissage in het bos met figuren 1085
R. Craeyvanger, Vernissage in het bos met figuren

260 EUR

2x Antieke miniatuur portretten 1029
2x Antieke miniatuur portretten

250 EUR

Ongesigneerd, Man en vrouw met kind 1061
Ongesigneerd, Man en vrouw met kind

250 EUR

Kyrillisch gesign., Havengezicht Istanbul 1130
Kyrillisch gesign., Havengezicht Istanbul

250 EUR

Ongesigneerd? Berglandschap Zuid Tirol 1138
Ongesigneerd? Berglandschap Zuid Tirol

250 EUR

Ikoon, Maria met drie heiligen 1144
Ikoon, Maria met drie heiligen

250 EUR

A.G. Hulshoff Pol, Boerderij bij kerk 1083
A.G. Hulshoff Pol, Boerderij bij kerk

240 EUR

C. J. van der Aa, Zonning bosgezicht in Twente 1365
C. J. van der Aa, Zonning bosgezicht in Twente

240 EUR

Maciej Urbaniec, Afrikaanse voorstelling 1176
Maciej Urbaniec, Afrikaanse voorstelling

225 EUR

Ongesig., Jongensportret 1255
Ongesig., Jongensportret

225 EUR