Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Rosemeier, Winters landschap met visser 1102
Rosemeier, Winters landschap met visser

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Jan van Ravenzwaay, Hollandse boerderij 1005
Jan van Ravenzwaay, Hollandse boerderij

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Onduidelijk/J.H. Bolink? , Abstract 1084
Onduidelijk/J.H. Bolink? , Abstract

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Leo Scheen, Havengezicht R'dam met Hotel New York 1096
Leo Scheen, Havengezicht R'dam met Hotel New York

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Leo Scheen, Havengezicht R'dam met Hotel New York 1097
Leo Scheen, Havengezicht R'dam met Hotel New York

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
v.d. Velde, Hollands stadsgezicht 1098
v.d. Velde, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
L. Leconte, Frans havengezicht 1171
L. Leconte, Frans havengezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
H. Laethum, Wintergezicht met ijspret 1180
H. Laethum, Wintergezicht met ijspret

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd? Bergachtig landschap met paardenkar 1158
Ongesigneerd? Bergachtig landschap met paardenkar

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
W. Frost, Romantisch wintergezicht 1173
W. Frost, Romantisch wintergezicht

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
A. Leissner, Raderschepen 1236
A. Leissner, Raderschepen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Dikke dame op strand 1311
Anton Heyboer, Dikke dame op strand

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Twee dames op strand 1312
Anton Heyboer, Twee dames op strand

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
F. Boersma, Stilleven met appels 1359
F. Boersma, Stilleven met appels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Ongesig., Paard in landschap 1099
Ongesig., Paard in landschap

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Betsie Assink, Kubistisch 1210
Betsie Assink, Kubistisch

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Miniatuur portret in lijst 1259
Miniatuur portret in lijst

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Harry Maas, Vrouwelijk naakt 1337
Harry Maas, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
v. Rechenberg-Fluck, Damesportret 1020
v. Rechenberg-Fluck, Damesportret

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
A. v.d. Pol, Herder bij schaapskudde 1106
A. v.d. Pol, Herder bij schaapskudde

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Willem Maris, Landschap 1134
Willem Maris, Landschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Poserende naakte dame 1168
Ongesigneerd, Poserende naakte dame

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Vilis Lagerwey, Twee honden pikken kippenpoot 1193
Vilis Lagerwey, Twee honden pikken kippenpoot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Sjoerdje Mulder Hak, Hollands riviergezicht 1215
Sjoerdje Mulder Hak, Hollands riviergezicht

Resultaat:

150 EUR