Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Vaas met bloemen 1433
Onduidelijk gesigneerd, Vaas met bloemen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Doos diversen, antiek porselein/glas 2314
Doos diversen, antiek porselein/glas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke vijzel + kandelaar 2501
Antieke vijzel + kandelaar

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Messing borstelkistje 2505
Messing borstelkistje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Toneelkijker met parelmoer, 1900 2506
Toneelkijker met parelmoer, 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Borstelkastje 2507
Borstelkastje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Keramieken dienblad, 1915 2508
Keramieken dienblad, 1915

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Plated glazen karaffen 2509
2 Plated glazen karaffen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4x Militaria 2745
4x Militaria

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke figuur, 1880 5134
Antieke figuur, 1880

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, 2 naakte jongens 5136
Bronzen figuur, 2 naakte jongens

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5x Antiek kristal 5569
5x Antiek kristal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot Makkums aardewerk 6218
Lot Makkums aardewerk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 x Fürstenberg cakeschaal. 6593
3 x Fürstenberg cakeschaal.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Porseleinen figuren 6594
2x Porseleinen figuren

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4x Oud/antiek Imari porselein 6595
4x Oud/antiek Imari porselein

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk 6596
Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Delen keramiek, gesigneerd 6598
4 Delen keramiek, gesigneerd

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Porseleinen borden 6599
2x Porseleinen borden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5x Kastkommen, ca. 1900 6600
5x Kastkommen, ca. 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Antiek Villeroy & Boch 6601
3x Antiek Villeroy & Boch

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Imari borden 6602
2x Imari borden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinees bordje, 18e eeuw 6603
Chinees bordje, 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Westerwald potten 6606
3x Westerwald potten

Resultaat:

20 EUR