38. Oktoberveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

Vervallen uit veiling 3633
Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs
Amerikaans Ansonia tafelklokje 3673
Amerikaans Ansonia tafelklokje
Startprijs 40 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3584
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Friese staartklok 3604
Friese staartklok
Startprijs 50 EUR
Franse comtoise 3664
Franse comtoise
Startprijs 50 EUR
Grote antieke regulateur, 1890 3667
Grote antieke regulateur, 1890
Startprijs 50 EUR
Engelse tafelklok 3668
Engelse tafelklok
Startprijs 50 EUR
Mantelklok, Ontw. J. Bosma 3586
Mantelklok, Ontw. J. Bosma
Startprijs 60 EUR
Antiek tafelklokje, 1900 3660
Antiek tafelklokje, 1900
Startprijs 60 EUR
Antieke Franse pendule, 1880 3570
Antieke Franse pendule, 1880
Startprijs 70 EUR
3x Antieke Franse comtoises 3602
3x Antieke Franse comtoises
Startprijs 70 EUR
Grote schoolklok, 1900 3651
Grote schoolklok, 1900
Startprijs 70 EUR
Duitse Junghans Ato klok 3652
Duitse Junghans Ato klok
Startprijs 70 EUR
Antiek marmeren klokkenstel , 1870 3653
Antiek marmeren klokkenstel , 1870
Startprijs 70 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1880 3654
Antiek Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 70 EUR
Junghans regulateur, 1890 3542
Junghans regulateur, 1890
Startprijs 80 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3553
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Antieke klok + weerstation, 1920 3603
Antieke klok + weerstation, 1920
Startprijs 80 EUR
Antieke Societe Ceramique Maastricht tafelklok 3649
Antieke Societe Ceramique Maastricht tafelklok
Startprijs 80 EUR
Antieke Duitse regulateur, 1880 3650
Antieke Duitse regulateur, 1880
Startprijs 80 EUR
Antiek tafelklokje, 1890 3563
Antiek tafelklokje, 1890
Startprijs 90 EUR
Franse albast Empire pendule 3647
Franse albast Empire pendule
Startprijs 90 EUR
Frans klokkenstel, 1880 3569
Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 100 EUR
Frans klokkenstel, 1880 3573
Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 100 EUR
4x Antieke Franse comtoises 3601
4x Antieke Franse comtoises
Startprijs 100 EUR
Antiek Frans marmeren wekkertje 3606
Antiek Frans marmeren wekkertje
Startprijs 100 EUR
Friese staartklok 3638
Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Regulateur, 2 gewichts 3639
Regulateur, 2 gewichts
Startprijs 100 EUR
Friese staartklok, 1800 3641
Friese staartklok, 1800
Startprijs 100 EUR
Duitse wandklok 3642
Duitse wandklok
Startprijs 100 EUR
Art Deco pendule stel, 1920 3598
Art Deco pendule stel, 1920
Startprijs 120 EUR
Franse kolompendule, Louis Philippe 3635
Franse kolompendule, Louis Philippe
Startprijs 140 EUR
Friese notarisklok 3533
Friese notarisklok
Startprijs 150 EUR
Franse pronk comtoise, 19e eeuw 3539
Franse pronk comtoise, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Franse pendule  , 1890 3541
Franse pendule , 1890
Startprijs 150 EUR
Grote antieke Franse pendule, 1880 3545
Grote antieke Franse pendule, 1880
Startprijs 150 EUR
Antieke Duitse tafelklok, 1890 3534
Antieke Duitse tafelklok, 1890
Startprijs 180 EUR
Oude messing reiswekker met slagwerk 3537
Oude messing reiswekker met slagwerk
Startprijs 180 EUR
Warmink staande klok 3631
Warmink staande klok
Startprijs 180 EUR
Frans Art Nouveau klokkenstel, 1915 3520
Frans Art Nouveau klokkenstel, 1915
Startprijs 200 EUR
Frans Art Deco klokkenstel, 1930 3521
Frans Art Deco klokkenstel, 1930
Startprijs 200 EUR
Antieke Weense pendule, 1830 3538
Antieke Weense pendule, 1830
Startprijs 200 EUR
Jugendstil staande klok, 1915 3543
Jugendstil staande klok, 1915
Startprijs 200 EUR
Antieke kolompendule, 1850 3550
Antieke kolompendule, 1850
Startprijs 200 EUR
Kienzle tafelklok 3630
Kienzle tafelklok
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten tafelklok 3626
Wortelnoten tafelklok
Startprijs 210 EUR
Pendule met faun 3627
Pendule met faun
Startprijs 210 EUR
Friese stoelklok, 18e eeuw 3525
Friese stoelklok, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Regulateur 3622
Regulateur
Startprijs 250 EUR
Klein klokkenstel 3624
Klein klokkenstel
Startprijs 250 EUR
Antieke Jugendstil tafelklok, 1915 3529
Antieke Jugendstil tafelklok, 1915
Startprijs 300 EUR
Antieke Franse pendule, 1800 3546
Antieke Franse pendule, 1800
Startprijs 300 EUR
Engelse staande klok, 19e eeuw 3555
Engelse staande klok, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Franse pendule, 1910 3544
Franse pendule, 1910
Startprijs 350 EUR
Antieke Engelse staande klok, 1800 3619
Antieke Engelse staande klok, 1800
Startprijs 350 EUR
Lierpendule, 19e eeuw 3617
Lierpendule, 19e eeuw
Startprijs 380 EUR
Franse stationscomtoise, 19e eeuw 3522
Franse stationscomtoise, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Vuurvergulde bronzen pendule, 1840 3614
Vuurvergulde bronzen pendule, 1840
Startprijs 400 EUR
Grote Franse vaaspendule, 1870 3615
Grote Franse vaaspendule, 1870
Startprijs 400 EUR
Haantjes-comtoise 3616
Haantjes-comtoise
Startprijs 400 EUR
Schildpadklok met console, 19e eeuw 3509
Schildpadklok met console, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Vuurvergulde pendule, 1840 3519
Vuurvergulde pendule, 1840
Startprijs 450 EUR
Antiek Frans bronzen klokkenstel 3611
Antiek Frans bronzen klokkenstel
Startprijs 500 EUR
Antieke wandklok 3612
Antieke wandklok
Startprijs 500 EUR
Vuurvergulde pendule 3613
Vuurvergulde pendule
Startprijs 500 EUR
Franse Empire pendule, 1820 3510
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 600 EUR
Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter 3512
Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter
Startprijs 600 EUR
Antieke Franse pendule met centaur 3609
Antieke Franse pendule met centaur
Startprijs 600 EUR
Duitse staande klok, 18e eeuw 3610
Duitse staande klok, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR
Franse directoire pendule, 1800 3608
Franse directoire pendule, 1800
Startprijs 650 EUR
Vergulde bronzen wandklok, 19e eeuw 3607
Vergulde bronzen wandklok, 19e eeuw
Startprijs 675 EUR
Franse religieuze klok, 19e eeuw 3532
Franse religieuze klok, 19e eeuw
Startprijs 700 EUR
Antieke marmeren pendule 3600
Antieke marmeren pendule
Startprijs 700 EUR
Italiaanse staande klok, 1980 3531
Italiaanse staande klok, 1980
Startprijs 800 EUR
Franse tafelklok, 18e eeuw 3594
Franse tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 850 EUR
Vuurvergulde pendule 1850 3514
Vuurvergulde pendule 1850
Startprijs 1.000 EUR
Vuurvergulde pendule, 1820 3585
Vuurvergulde pendule, 1820
Startprijs 1.000 EUR
Schwarzwalder chalet klok 3588
Schwarzwalder chalet klok
Startprijs 1.000 EUR
Antieke Parijse tafelklok 3572
Antieke Parijse tafelklok
Startprijs 1.050 EUR
Franse boulle klok op console 3518
Franse boulle klok op console
Startprijs 1.150 EUR
Weense staande regulateur, 1880 3508
Weense staande regulateur, 1880
Startprijs 1.400 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1800 3511
Franse vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.400 EUR
Antieke staande eiken klok 3517
Antieke staande eiken klok
Startprijs 1.400 EUR
Vuurvergulde pendule, 1800 3506
Vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.450 EUR
Japanse miniatuurklok, 18e eeuw 3559
Japanse miniatuurklok, 18e eeuw
Startprijs 1.600 EUR
Grote Weense pendule, 1820 3504
Grote Weense pendule, 1820
Startprijs 2.000 EUR
Staande klok 3513
Staande klok
Startprijs 2.250 EUR
Staande klok, 18e eeuw 3500
Staande klok, 18e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
Vuurvergulde vazenpendule, 1780 3505
Vuurvergulde vazenpendule, 1780
Startprijs 2.500 EUR
Franse precisie regulateur, 1800 3502
Franse precisie regulateur, 1800
Startprijs 2.750 EUR
Duitse wandklok, 1880 3562
Duitse wandklok, 1880

30 EUR

Rozenklokje, ca. 1900 3681
Rozenklokje, ca. 1900

30 EUR

Marmeren pendule 3682
Marmeren pendule

30 EUR

Paardjesregulateur 3583
Paardjesregulateur

30 EUR

Zaanse klok 3591
Zaanse klok

30 EUR

Westminster regulateur, 1920 3582
Westminster regulateur, 1920

35 EUR