Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek kinderkastje, Jugendstil 4137
Antiek kinderkastje, Jugendstil
Startprijs 25 EUR
Tafeltje met tegels 4204
Tafeltje met tegels
Startprijs 25 EUR
Kindertafel + stoel 4225
Kindertafel + stoel
Startprijs 25 EUR
Eiken piano 4271
Eiken piano
Startprijs 25 EUR
Antieke spiegel, 1900 4127
Antieke spiegel, 1900
Startprijs 40 EUR
Antieke pianokruk, 1920 4212
Antieke pianokruk, 1920
Startprijs 40 EUR
Franse etagere tafel, 19e eeuw 4105
Franse etagere tafel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Biedermeier armleunstoel, 1820 4156
Biedermeier armleunstoel, 1820
Startprijs 50 EUR
Eikenhouten speeltafel, 19e eeuw 4161
Eikenhouten speeltafel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Moderne vitrinekast 4263
Moderne vitrinekast
Startprijs 50 EUR
Eiken lessenaar 4099
Eiken lessenaar
Startprijs 60 EUR
Queen Anne-stijl vitrine 4255
Queen Anne-stijl vitrine
Startprijs 60 EUR
2x antieke Engelse stoel, 1880 4257
2x antieke Engelse stoel, 1880
Startprijs 60 EUR
Piedestal, Kunststof 4261
Piedestal, Kunststof
Startprijs 60 EUR
Til top tafel 4249
Til top tafel
Startprijs 75 EUR
Pianokruk met leer 4113
Pianokruk met leer
Startprijs 80 EUR
Eiken commode barok stijl 4121
Eiken commode barok stijl
Startprijs 80 EUR
Moderne lederen relax stoel 4130
Moderne lederen relax stoel
Startprijs 80 EUR
Antieke zetel, A'damse school 4030
Antieke zetel, A'damse school
Startprijs 100 EUR
White wash bijzettafel 4079
White wash bijzettafel
Startprijs 100 EUR
Salontafel stijlmeubel, 20e eeuw 4094
Salontafel stijlmeubel, 20e eeuw
Startprijs 100 EUR
4x Gründer stoelen, 1880 4114
4x Gründer stoelen, 1880
Startprijs 100 EUR
Dames secretaire, 1900 4117
Dames secretaire, 1900
Startprijs 100 EUR
Jugendstil nachtkastje, 1910 4208
Jugendstil nachtkastje, 1910
Startprijs 100 EUR
Engelse kinderstoel, 19e eeuw 4210
Engelse kinderstoel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
4x Engelse stoelen, 19e eeuw 4214
4x Engelse stoelen, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Franse bijzettafel, messing/marmer 4242
Franse bijzettafel, messing/marmer
Startprijs 100 EUR
Voetenbankje, kersen 4065
Voetenbankje, kersen
Startprijs 120 EUR
Antieke Japanse piedestal, 1920 4090
Antieke Japanse piedestal, 1920
Startprijs 120 EUR
Bureaustoel, 1915 4095
Bureaustoel, 1915
Startprijs 120 EUR
Willem III tafel, 1860 4118
Willem III tafel, 1860
Startprijs 120 EUR
Engelse tafel, 19e eeuw 4191
Engelse tafel, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Model commode, kersen 4233
Model commode, kersen
Startprijs 125 EUR
2x Tafel met 2 stoelen 4235
2x Tafel met 2 stoelen
Startprijs 125 EUR
Antieke hoekkast, 1800 4073
Antieke hoekkast, 1800
Startprijs 130 EUR
Ingelegd plantentafeltje 4036
Ingelegd plantentafeltje
Startprijs 150 EUR
Antieke Chinese piedestal 4061
Antieke Chinese piedestal
Startprijs 150 EUR
2x White wash bijzettafels 4078
2x White wash bijzettafels
Startprijs 150 EUR
Biedermeier opzet buffetkast, 1870 4104
Biedermeier opzet buffetkast, 1870
Startprijs 150 EUR
3x Engelse Windsor armleunstoelen 4107
3x Engelse Windsor armleunstoelen
Startprijs 150 EUR
2x Antieke ijzeren kinderbedjes 4108
2x Antieke ijzeren kinderbedjes
Startprijs 150 EUR
Louis Philippe salontafel 4172
Louis Philippe salontafel
Startprijs 150 EUR
Side table, wortelnoten 4190
Side table, wortelnoten
Startprijs 150 EUR
Eiken kist, 18e eeuw 4202
Eiken kist, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Betaaltafel, 18e eeuw 4207
Betaaltafel, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Barok commode, 18e eeuw 4230
Barok commode, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900 4186
Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900
Startprijs 160 EUR
Mahonie bidet commode 4229
Mahonie bidet commode
Startprijs 160 EUR
Lyra naaitafel, 19e eeuw 4096
Lyra naaitafel, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR
Antieke spiegel 4226
Antieke spiegel
Startprijs 180 EUR
Mahonie coulissentafel, 1840 4084
Mahonie coulissentafel, 1840
Startprijs 200 EUR
2x Empire bijzettafels 4098
2x Empire bijzettafels
Startprijs 200 EUR
Louis Philippe tafel, 1860 4132
Louis Philippe tafel, 1860
Startprijs 200 EUR
Antiek eiken schrijfbureau, 1920 4183
Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startprijs 200 EUR
Penantkast 4220
Penantkast
Startprijs 200 EUR
Gestoken minisetje 4224
Gestoken minisetje
Startprijs 200 EUR
P. Starck stoelen, 4x 4077
P. Starck stoelen, 4x
Startprijs 210 EUR
Wortelnoten bijzettafel 4217
Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 225 EUR
Indonesische olifantentafel, 1930 4076
Indonesische olifantentafel, 1930
Startprijs 250 EUR
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4175
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR
Gepolitoerde penantkast 4182
Gepolitoerde penantkast
Startprijs 250 EUR
Antieke Louis Seize spiegel, 1800 4071
Antieke Louis Seize spiegel, 1800
Startprijs 275 EUR
Kist met smeedijzeren beslag, 1803 4010
Kist met smeedijzeren beslag, 1803
Startprijs 300 EUR
Eiken kabinet, 19e eeuw 4032
Eiken kabinet, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Engelse naaitafel, 19e eeuw 4037
Engelse naaitafel, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Hollandse eiken kuifkast, 1860 4041
Hollandse eiken kuifkast, 1860
Startprijs 300 EUR
Antieke spiegel, 1890 4058
Antieke spiegel, 1890
Startprijs 300 EUR
Eiken vitrinekast 19e eeuw 4123
Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Mahonie klapbuffet 4131
Mahonie klapbuffet
Startprijs 300 EUR
Wortelnoten Gründerzeit commode 4138
Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 300 EUR
Barok kabinet 4147
Barok kabinet
Startprijs 300 EUR
Zuid-Duitse betaaltafel, 18e eeuw 4165
Zuid-Duitse betaaltafel, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Eikenhouten kolom kussenkast 4272
Eikenhouten kolom kussenkast
Startprijs 300 EUR
Neo-Gotische kast, 19e eeuw 4050
Neo-Gotische kast, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
Louis Seize penantkast, 1800 4116
Louis Seize penantkast, 1800
Startprijs 350 EUR
Trumeau, Mahonie 4119
Trumeau, Mahonie
Startprijs 350 EUR
Eiken 2-deurs kabinetkast, 1915 4031
Eiken 2-deurs kabinetkast, 1915
Startprijs 400 EUR
Kabinet mahonie, 1850 4046
Kabinet mahonie, 1850
Startprijs 400 EUR
Eiken Biedermeier boerenkast, 1840 4054
Eiken Biedermeier boerenkast, 1840
Startprijs 400 EUR
Secretaire, 1850 4056
Secretaire, 1850
Startprijs 400 EUR
Mooie Louis Seize-stijl penantkast 4092
Mooie Louis Seize-stijl penantkast
Startprijs 400 EUR
Eiken Davenport, 19e eeuw 4093
Eiken Davenport, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Antieke vitrinekast, 1920 4106
Antieke vitrinekast, 1920
Startprijs 400 EUR
Empire trumeau, 19e eeuw 4112
Empire trumeau, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Eiken kistkast, 17e - 18e eeuw 4011
Eiken kistkast, 17e - 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Linnen pers, 18e eeuw 4083
Linnen pers, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Houtgestoken stoel, 19e eeuw 4003
Houtgestoken stoel, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR
Engelse eiken secretaire, scheepsmeubel 4062
Engelse eiken secretaire, scheepsmeubel
Startprijs 550 EUR
Verzamelaars vitrine, 1915 4048
Verzamelaars vitrine, 1915
Startprijs 600 EUR
Engelse secretaire met snijwerk 4055
Engelse secretaire met snijwerk
Startprijs 600 EUR
Hollandse trumeau, 1800 4059
Hollandse trumeau, 1800
Startprijs 600 EUR
Hollandse notenhouten kussenkast 4049
Hollandse notenhouten kussenkast
Startprijs 700 EUR
2x Vergulde piedestallen 4024
2x Vergulde piedestallen
Startprijs 725 EUR
Mahonie Empire kabinet, 1820 4007
Mahonie Empire kabinet, 1820
Startprijs 750 EUR
Duitse Vertiko kast, 1900 4022
Duitse Vertiko kast, 1900
Startprijs 800 EUR
Antieke gebeeldhouwde kast 4004
Antieke gebeeldhouwde kast
Startprijs 950 EUR