Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tegeltableau, Stilleven 6474
Tegeltableau, Stilleven
Startprijs 10 EUR
Terra cotta figuur, 'De denker'. 6614
Terra cotta figuur, 'De denker'.
Startprijs 15 EUR
3x K.P.M. opdienschalen, wit 6615
3x K.P.M. opdienschalen, wit
Startprijs 15 EUR
2x  Antieke tegels 6169
2x Antieke tegels
Startprijs 20 EUR
Oude groene Chinese vaas 6536
Oude groene Chinese vaas
Startprijs 20 EUR
Opengewerkte schotel 6607
Opengewerkte schotel
Startprijs 20 EUR
Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten 6611
Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten
Startprijs 20 EUR
2x Antieke kastkommen, 1890 6612
2x Antieke kastkommen, 1890
Startprijs 20 EUR
Delftse Fayence sierschotel 6585
Delftse Fayence sierschotel
Startprijs 25 EUR
2x Antiek Duits porselein 6589
2x Antiek Duits porselein
Startprijs 25 EUR
3x Duitse vazen 6591
3x Duitse vazen
Startprijs 25 EUR
Lot Delftse tegels, 7x 6165
Lot Delftse tegels, 7x
Startprijs 30 EUR
2x Bing & Gröhndahl schalen, 20e eeuw 6266
2x Bing & Gröhndahl schalen, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
3x Japans porselein, 19e eeuw 6325
3x Japans porselein, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
KPM vaas 6531
KPM vaas
Startprijs 30 EUR
Lot antiek Duits keramiek 6538
Lot antiek Duits keramiek
Startprijs 30 EUR
4x Imari schotels 6545
4x Imari schotels
Startprijs 30 EUR
2x Porseleinen uilen 6547
2x Porseleinen uilen
Startprijs 30 EUR
5x Chinese borden 6555
5x Chinese borden
Startprijs 30 EUR
Antieke Chinese vaas, 1900 6560
Antieke Chinese vaas, 1900
Startprijs 30 EUR
4x Oude/antieke Chinese figuren 6564
4x Oude/antieke Chinese figuren
Startprijs 30 EUR
Porseleinen lampenvoet 6472
Porseleinen lampenvoet
Startprijs 35 EUR
Chinese celadon bloempot 6473
Chinese celadon bloempot
Startprijs 35 EUR
2x Duitse Tettau papegaaien 6518
2x Duitse Tettau papegaaien
Startprijs 35 EUR
2x Meissen porselein 6519
2x Meissen porselein
Startprijs 35 EUR
3-Delig Frans olie/azijn stel 6139
3-Delig Frans olie/azijn stel
Startprijs 40 EUR
7x Fayence borden, 19e eeuw 6141
7x Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
2x Chinese borden, Queng Long 6221
2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 40 EUR
2x Lampenvoeten, Lladro+Wedgwood 6242
2x Lampenvoeten, Lladro+Wedgwood
Startprijs 40 EUR
2x Delftse (tabaks)potten 6278
2x Delftse (tabaks)potten
Startprijs 40 EUR
Oude Chinese theebus 6303
Oude Chinese theebus
Startprijs 40 EUR
Lot Chinees porselein 6351
Lot Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
5x Porseleinen beelden 6369
5x Porseleinen beelden
Startprijs 40 EUR
Oude/antiekeYixing theepot 6390
Oude/antiekeYixing theepot
Startprijs 40 EUR
Lot van 4 Yixing trekpotten 6406
Lot van 4 Yixing trekpotten
Startprijs 40 EUR
4x Delfts blauw 6409
4x Delfts blauw
Startprijs 40 EUR
12x Petrus Regout bloempotten 6420
12x Petrus Regout bloempotten
Startprijs 40 EUR
4x Oud/antienk porselein 6428
4x Oud/antienk porselein
Startprijs 40 EUR
3x Japans Imari porselein 6436
3x Japans Imari porselein
Startprijs 40 EUR
2x Antiek Japans porselein 6453
2x Antiek Japans porselein
Startprijs 40 EUR
Chinees celadon bord 6492
Chinees celadon bord
Startprijs 40 EUR
Herend bonbonschaal 6521
Herend bonbonschaal
Startprijs 40 EUR
4x Oud Chinees porselein 6528
4x Oud Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Antieke Jugendstil rookverdrijver 6552
Antieke Jugendstil rookverdrijver
Startprijs 40 EUR
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw 6559
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Antieke Japanse Imari bloempot 6561
Antieke Japanse Imari bloempot
Startprijs 40 EUR
Lot Japanse Imari borden 6x 6570
Lot Japanse Imari borden 6x
Startprijs 40 EUR
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw 6571
Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
6x Makkums aardewerk 6217
6x Makkums aardewerk
Startprijs 45 EUR
2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw 6337
2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 45 EUR
Tete a tete theeset, 19e eeuw 6354
Tete a tete theeset, 19e eeuw
Startprijs 45 EUR
Porseleinen British tank zoutstrooier 6052
Porseleinen British tank zoutstrooier
Startprijs 50 EUR
Antieek Chinees roodlak doosje 6096
Antieek Chinees roodlak doosje
Startprijs 50 EUR
Keramieken figuur, Steigerend paard 6135
Keramieken figuur, Steigerend paard
Startprijs 50 EUR
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw 6142
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Perzische kruik 6150
Perzische kruik
Startprijs 50 EUR
Grote Chinees Kantonese schaal 6164
Grote Chinees Kantonese schaal
Startprijs 50 EUR
3x Antiek keramiek 6185
3x Antiek keramiek
Startprijs 50 EUR
Bing en Gröhndahl gebaksset 6187
Bing en Gröhndahl gebaksset
Startprijs 50 EUR
Art Deco keramieken dameshoofd, 1930 6189
Art Deco keramieken dameshoofd, 1930
Startprijs 50 EUR
3-Delig Plateel kaststel 6194
3-Delig Plateel kaststel
Startprijs 50 EUR
Chinese gemberpot 6260
Chinese gemberpot
Startprijs 50 EUR
Majolica tabakspot, 1900 6265
Majolica tabakspot, 1900
Startprijs 50 EUR
Zes Duitse porseleinen figuren 6273
Zes Duitse porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR
2x Hollandse borden 6277
2x Hollandse borden
Startprijs 50 EUR
2x Imari borden, 19e eeuw 6280
2x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Lot Imari porselein, 19e eeuw 6281
Lot Imari porselein, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Familie Rose sierschotel ø 28 cm, 18e eeuw 6283
Familie Rose sierschotel ø 28 cm, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Lot antiek Japans Satsuma keramiek 6284
Lot antiek Japans Satsuma keramiek
Startprijs 50 EUR
7x Porseleinen Petrus Regout soepkommen 6286
7x Porseleinen Petrus Regout soepkommen
Startprijs 50 EUR
Lot diversen, China 6289
Lot diversen, China
Startprijs 50 EUR
Bisquit porseleinen figuur, Lux Elez 6291
Bisquit porseleinen figuur, Lux Elez
Startprijs 50 EUR
2x Chinese gemberpotten 6298
2x Chinese gemberpotten
Startprijs 50 EUR
Familie Rose dekselvaas 6299
Familie Rose dekselvaas
Startprijs 50 EUR
Vijf Duitse presenteerschalen 6300
Vijf Duitse presenteerschalen
Startprijs 50 EUR
Duits Schumann Arzberg servies 6305
Duits Schumann Arzberg servies
Startprijs 50 EUR
Meissen vaasje, 1980 6308
Meissen vaasje, 1980
Startprijs 50 EUR
2 Delen Chinees porselein 6309
2 Delen Chinees porselein
Startprijs 50 EUR
Lot divers oud/antiek Imari (5x) 6315
Lot divers oud/antiek Imari (5x)
Startprijs 50 EUR
2x Chinese kommen, 19e eeuw 6334
2x Chinese kommen, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Chinese Familie Noir vaas 6343
Chinese Familie Noir vaas
Startprijs 50 EUR
Porseleinen boeddha beeld 6367
Porseleinen boeddha beeld
Startprijs 50 EUR
2x Natuurstenen boeddha's 6387
2x Natuurstenen boeddha's
Startprijs 50 EUR
Oosters Fayence schaal 6397
Oosters Fayence schaal
Startprijs 50 EUR
Oosterse dekselpot 6398
Oosterse dekselpot
Startprijs 50 EUR
Chinese gemberpot, 19e eeuw 6401
Chinese gemberpot, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
3-Delig blauw/wit kaststel 6405
3-Delig blauw/wit kaststel
Startprijs 50 EUR
Oude/antieke theepot 6411
Oude/antieke theepot
Startprijs 50 EUR
Oude Chinese blauwe snuffbottle 6421
Oude Chinese blauwe snuffbottle
Startprijs 50 EUR
2x Chinees porseleinen schotel 6430
2x Chinees porseleinen schotel
Startprijs 50 EUR
Chinees terracotta figuur 6440
Chinees terracotta figuur
Startprijs 50 EUR
Oud Chinees trekpotje 6471
Oud Chinees trekpotje
Startprijs 50 EUR
Kantonese dekselvaas 6490
Kantonese dekselvaas
Startprijs 50 EUR
4x Chinese boeddha's 6513
4x Chinese boeddha's
Startprijs 50 EUR
2x Oude Chinese snuffbottles 6525
2x Oude Chinese snuffbottles
Startprijs 50 EUR
4x Oud Delfts blauw Fayence 6566
4x Oud Delfts blauw Fayence
Startprijs 50 EUR