Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lederen laarzen+medicijnbal, 1900 2379
Lederen laarzen+medicijnbal, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Doos diversen, koperwerk etc. 2315
Doos diversen, koperwerk etc.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot diverse onderzetters 2295
Lot diverse onderzetters

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Grote Engelse messing scheepstelegraaf 2158
Grote Engelse messing scheepstelegraaf

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bronzen lavobo, 18e eeuw 2564
Bronzen lavobo, 18e eeuw

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x Antieke miniatuurschilderijen 2463
2x Antieke miniatuurschilderijen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Japanse cloisonne vaas, 19e eeuw 2424
Antieke Japanse cloisonne vaas, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Stijlvolle tafellampen 2378
2x Stijlvolle tafellampen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lampje, Amsterdamse School-stijl 2287
Lampje, Amsterdamse School-stijl

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Tibetaanse Tangka 2185
Antieke Tibetaanse Tangka

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Voor-oorlogse scheepsseinlamp 2133
Voor-oorlogse scheepsseinlamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Majolica hang petroleumlamp, 1910 2121
Majolica hang petroleumlamp, 1910

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Petroleum hanglamp, 1900 2116
Petroleum hanglamp, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Gietijzeren tuinvazen 2048
2x Gietijzeren tuinvazen

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Antieke Engelse bakbarometer 2587
Antieke Engelse bakbarometer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schrijfsecretaire (reismodel) 2563
Schrijfsecretaire (reismodel)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Chinese wierookbrander 2538
Antieke Chinese wierookbrander

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot antiek koper/messing werk 2533
Lot antiek koper/messing werk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen sta-lamp 2528
Bronzen sta-lamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x oud snijwerk 2503
3x oud snijwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Japanse snuffbottles 2502
2x Japanse snuffbottles

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Wortelnoten theestoof, 18e eeuw 2499
Wortelnoten theestoof, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Oude bronzen versieringen 2479
2x Oude bronzen versieringen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Keramieken vaas met montuur, 19e eeuw 2470
Keramieken vaas met montuur, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR