Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren Franklin Mint collectie auto's 72
Zilveren Franklin Mint collectie auto's

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Delen kristal met zilver 841
2 Delen kristal met zilver

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 16
Zilveren broodmand

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren beurs 844
Zilveren beurs

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
18e Eeuws mes met zilver + schede 595
18e Eeuws mes met zilver + schede

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren versierde molenbeker, 18e eeuw 571
Zilveren versierde molenbeker, 18e eeuw

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
2 Zilveren lepels en taartschep 522
2 Zilveren lepels en taartschep

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot zilver 521
Lot zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Diverse zilveren bestekdelen, Haags lofje 5x 417
Diverse zilveren bestekdelen, Haags lofje 5x

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren dekseldoos en bestek 397
Zilveren dekseldoos en bestek

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 375
Zilveren bestek

Resultaat:

370 EUR

Verkocht
Lot 4 delen zilver & plated 839
Lot 4 delen zilver & plated

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
11 Zilveren lepels 747
11 Zilveren lepels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Zilveren gespen 688
2 Zilveren gespen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren eierlepel, 1877 640
Zilveren eierlepel, 1877

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Sets met zilveren lepel en vork 598
2 Sets met zilveren lepel en vork

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren roomstel op tablet 572
Zilveren roomstel op tablet

Resultaat:

62 EUR

Verkocht
Botermes met jachtdecor 541
Botermes met jachtdecor

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Antieke zilveren lepels 527
3 Antieke zilveren lepels

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3x Odeurflaconnen met Boheems glas 490
3x Odeurflaconnen met Boheems glas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos 396
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Pijp met zilveren dop, narrenkap 216
Pijp met zilveren dop, narrenkap

Resultaat:

75 EUR

Zilveren kandelaar 49
Zilveren kandelaar
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Zilveren miniatuur 899
2x Zilveren miniatuur

Resultaat:

60 EUR