Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lederen Chesterfield fauteuil, 1930 4087
Lederen Chesterfield fauteuil, 1930

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Oude halspiegel met bewerkte lijst 4170
Oude halspiegel met bewerkte lijst

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Eiken theekastje, 1920 4265
Eiken theekastje, 1920

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke bloemenbak, A´damse School 4211
Antieke bloemenbak, A´damse School

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Jugendstil spiegel 4194
Jugendstil spiegel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bijzettafel met jalouziedeur 4143
Bijzettafel met jalouziedeur

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Mahonie Biedermeier bank, 1820 4026
Mahonie Biedermeier bank, 1820

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Duitse eiken commode 4268
Duitse eiken commode

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Voltaire, 1870 4262
Voltaire, 1870

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Engelse kinderstoel 4258
Antieke Engelse kinderstoel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode, ca. 1850 4254
Wortelnoten commode, ca. 1850

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oosterse teakhouten divan 4251
Oosterse teakhouten divan

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke secretaire, 1870 4237
Antieke secretaire, 1870

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote turfkist met beslagen koper 4231
Grote turfkist met beslagen koper

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zwitserse Zumsteg eethoek 4223
Zwitserse Zumsteg eethoek

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engelse hangoortafel, 1900 4213
Engelse hangoortafel, 1900

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Rococo-stijl stoel, 19e eeuw 4209
Rococo-stijl stoel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Tafeltje met tegels 4204
Tafeltje met tegels
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Mahonie breistoel, 1870 4201
Mahonie breistoel, 1870

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Side table, 21e eeuw 4200
Side table, 21e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Stoelen met hoge rugleuning 4197
2x Stoelen met hoge rugleuning

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke eiken theetafel, 1900 4188
Antieke eiken theetafel, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Tafeltje met tegels 4185
2x Tafeltje met tegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke bestekkist, 1890 4181
Antieke bestekkist, 1890

Resultaat:

225 EUR