38. Oktoberveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

P.J.A. Wagemans, Stadspoort 1078
P.J.A. Wagemans, Stadspoort

110 EUR

Onduid. gesig., Parijs stadsgezicht 1250
Onduid. gesig., Parijs stadsgezicht

90 EUR

Antieke gravure Delft, 16e eeuw 1396
Antieke gravure Delft, 16e eeuw

85 EUR

Jaap van Kregten, Martinustoren te Losser 1277
Jaap van Kregten, Martinustoren te Losser

60 EUR

Ongesig., Jongensportret 1255
Ongesig., Jongensportret

225 EUR

Nadruk Picasso, Teckel 1231
Nadruk Picasso, Teckel

70 EUR

Ongesigneerd, Huisje op Veluwse heide 1170
Ongesigneerd, Huisje op Veluwse heide

100 EUR

Ongesigneerd, Bloemstilleven 1427
Ongesigneerd, Bloemstilleven

25 EUR

J. v.d. Zwaart, Stilleven met fruit 1422
J. v.d. Zwaart, Stilleven met fruit

60 EUR

D.J. Mooy, Stilleven met glas en fruit 1420
D.J. Mooy, Stilleven met glas en fruit

35 EUR

C. Balwé, Boerenschuur met bloesembomen 1408
C. Balwé, Boerenschuur met bloesembomen

100 EUR

M. Catelein, Zeilboten aan kade 1387
M. Catelein, Zeilboten aan kade

45 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met citroen, tin .... 1308

110 EUR

Peter de Rijcke, Bevroren tranen 1284
Peter de Rijcke, Bevroren tranen

50 EUR

Wetering de Rooy, Boerderij 1270
Wetering de Rooy, Boerderij

70 EUR

H. Endlich (Jan Knikker), Bloemstilleven 1262
H. Endlich (Jan Knikker), Bloemstilleven

100 EUR

J. Bardot, Parijs stadsgezicht 1200
J. Bardot, Parijs stadsgezicht

45 EUR

Cor Noltee, Riviergezicht de Seine te Parijs 1109
Cor Noltee, Riviergezicht de Seine te Parijs

550 EUR

Ongesigneerd, Stilleven met fruit, kreeft etc. 1031
Ongesigneerd, Stilleven met fruit, kreeft etc.

300 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman 1438
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman

10 EUR

J. Braakensiek, Prinsjesdag 1436
J. Braakensiek, Prinsjesdag

15 EUR

Peter de Rijcke, Noord Hollands landschap 1431
Peter de Rijcke, Noord Hollands landschap

40 EUR

J. Klein, Hollandse dorpstraat 1429
J. Klein, Hollandse dorpstraat

20 EUR

4x Hollandse werken 1423
4x Hollandse werken

25 EUR