Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Presenteerblad 2515
2x Presenteerblad

Resultaat:

24 EUR

Verkocht
Doos diversen, antiek porselein/glas 2314
Doos diversen, antiek porselein/glas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke vijzel + kandelaar 2501
Antieke vijzel + kandelaar

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Messing borstelkistje 2505
Messing borstelkistje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Toneelkijker met parelmoer, 1900 2506
Toneelkijker met parelmoer, 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Borstelkastje 2507
Borstelkastje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Keramieken dienblad, 1915 2508
Keramieken dienblad, 1915

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Plated glazen karaffen 2509
2 Plated glazen karaffen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Vergulde Parker pen 2366
Vergulde Parker pen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2x Decoratieve Italiaanse figuren 2491
2x Decoratieve Italiaanse figuren

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Jugendstil schaal + dienblad 2192
Jugendstil schaal + dienblad

Resultaat:

10 EUR