Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke eiken theetafel, 1900 4188
Antieke eiken theetafel, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie tafel, 18e eeuw 4189
Mahonie tafel, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse Jugendstil stoel 4193
Franse Jugendstil stoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie breistoel, 1870 4201
Mahonie breistoel, 1870

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vergulde spiegel, 19e eeuw 4264
Vergulde spiegel, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bijzettafel met jalouziedeur 4143
Bijzettafel met jalouziedeur

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Etagere tafel Louis Philippe, 1860 4160
Etagere tafel Louis Philippe, 1860

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Salontafel, mahonie 4215
Salontafel, mahonie

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Barok fauteuil 4140
Barok fauteuil

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engels eiken tafeltje, 1900 4176
Engels eiken tafeltje, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Wandtafel met lade 4177
Wandtafel met lade

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Tafeltje met tegels 4185
2x Tafeltje met tegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Side table, 21e eeuw 4200
Side table, 21e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke armleunstoel, 1900 4203
Antieke armleunstoel, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Rococo-stijl stoel, 19e eeuw 4209
Rococo-stijl stoel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mahoniekastje met familiewapen 4266
Mahoniekastje met familiewapen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken ladenkast, 1850 4267
Eiken ladenkast, 1850

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duitse eiken commode 4268
Duitse eiken commode

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken 2-deurs kastje, Gotische stijl 4269
Eiken 2-deurs kastje, Gotische stijl

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Indonesisch houtgestoken spiegel 4169
Indonesisch houtgestoken spiegel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Barok klaptafeltje, 19e eeuw 4178
Barok klaptafeltje, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hangkastje met rolluik deurtjes 4270
Hangkastje met rolluik deurtjes

Resultaat:

30 EUR