Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Witgouden rozetring met diamant 326
Witgouden rozetring met diamant

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden collier 80
Gouden collier

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke gouden hanger met collier 104
Antieke gouden hanger met collier

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Cultive parels met witgouden slot 426
Cultive parels met witgouden slot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 506
Gouden ring met diamant

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Reiswekkers en een zakhorloge 239
2 Reiswekkers en een zakhorloge

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Oorknoppen met onyx 262
Oorknoppen met onyx

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3 Gouden ringen 510
3 Gouden ringen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Zilveren armband met barnsteen 632
Zilveren armband met barnsteen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3 Gouden ringen 111
3 Gouden ringen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Bloedkoralen collier 2x 406
Bloedkoralen collier 2x

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Goudsteen armband, 4-rij 635
Goudsteen armband, 4-rij

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2 Robijnen 85
2 Robijnen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Armband van Honing-agaat, 3-rij 105
Armband van Honing-agaat, 3-rij

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot robijnen en saffieren 187
Lot robijnen en saffieren

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Gouden hangers met bloedkoraal 408
2 Gouden hangers met bloedkoraal

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gouden ring met hematiet 384
Gouden ring met hematiet

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gouden oorknoppen 660
Gouden oorknoppen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Amethist armband, 2-rij 712
Amethist armband, 2-rij

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Armband met bloedkoraal 177
Armband met bloedkoraal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tissot horloge 231
Tissot horloge

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden creolen 303
Gouden creolen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren choker mer carneool 331
Zilveren choker mer carneool

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilver vergulde broche, Giraf 361
Zilver vergulde broche, Giraf

Resultaat:

100 EUR