Zilveren vogel, 835/000, als strooier. 8x4x5cm. ca 57 gram. een pootje gebroken. cond redelijk
Gedreven zilveren roomkom met afbeeldingen van vruchten met bladeren op ronde voet. Onduidelijke merken. Vermoedelijk 18e eeuw. Afmeting: H 7 x ø 11,5 cm. Gewicht: circa 107 gr. In goede staat.
Zilveren schaal, 925/000, rond model met gelobde randen versierd met voluten. Het schaaltje is geplaatst op 3 klauwpootjes MT.: A.Torres Vega, Mexico city. ø14x4cm. ca 211 gram. In goede staat
Zilveren loddereindoosje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd met fraai bandwerk, en opgesoldeerd hartje. MT.: C.H.Cammans, jl.: n:1872. ca 22 gram. In goede staat
Zilveren jampot houder, 833/000. Ronde opengewerkte houder voor jampot met fruitdecor met bijbehorende deksel met fruitdecor.MT.: B.W.Eldik, Zutphen, jl.: y: 1933. ø 8 cm. In goede staat
Cassette met een borstelset met zilver, 833/000, met 3 borstels en een spiegel, gecontourneerd model met dubbele filetrand. MT.: Begeer, Utrecht jl.:s:1928. Wat gedeukt, verder in goede staat
Cassette met serveerbestek met zilveren heften. Slacouvert uit hoorn en een kaas- en botermes, allen met een zilveren heft bewerkt met bloemdecor. 13 Lothige. In goede staat
Zilveren 835/000 roomstel met parelranden op ovaal blaadje met parelrand. Gemerkt D.J. Aubert - Den Haag. Afmeting: 19 x 13,5 x 8 cm. Ca. 292 gram. In goede staat.
Acht-kantig zilveren 835/000 loddereindoosje met opgehoogd deksel en florale gravering met slingers. jl.: W: 1881. Licht bedeukt. Afmeting: 2,7 x 5 cm. Gewicht: circa 20 gr. In redelijk/goede staat.
Houten wandelstok met zilveren 800/000 greep. Voorzien van fraaie versieringen. Lengte: circa 85 cm. In goede staat.
Zilveren brillenkoker, 833/000, ovaal met gegraveerd deksel en ribbewerking aan de onder- en zijkant. MT.:F. van Baaren, Schoonhoven, jl.:q:1875. 13x3,5x1cm. ca 67 gram. In goede staat