Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren strooier (vogel)
Resultaat: 50 EUR

Zilveren vogel, 835/000, als strooier. 8x4x5cm. ca 57 gram. een pootje gebroken. cond redelijk

Zilveren kluwenhouder & rokhaak, 1855
Resultaat: 400 EUR

Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 833/000. Kluwenhouder met ribbewerking, MT.: R.Reinders, Leeuwarden, jl.: V:1855, met rokhaak met ovaal schild met graveerwerk, MT.: A.C.Haagen, Meppel, jl.:M:1821. ...

Zilveren roomkom, 18e eeuw
Startprijs 160 EUR

Gedreven zilveren roomkom met afbeeldingen van vruchten met bladeren op ronde voet. Onduidelijke merken. Vermoedelijk 18e eeuw. Afmeting: H 7 x ø 11,5 cm. Gewicht: circa 107 gr. In goede staat.

Zilveren doosje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren doosje, 833/000. Gecontourneerd ovaal doosje met scharnier en met biedermeier graveerwerk. 6x4,5cm. MT.: Onduidelijk jl.:f:1865. ca 24 gram. Deukje aan de bovenzijde verder in goede staat.

Zilveren suikercoupe
Resultaat: 160 EUR

Suikercoupe met zilver, 833/000, en blauw glazen bak. Coupe met zilveren houder versierd met guirlandes, strikken en portretten. Geplaatst op 3 klauwpoten. ø9,5x11cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Z...

Jampot met zilveren montuur
Resultaat: 65 EUR

Glazen jampot met zilveren montuur, 835/000. Jampot met gezaagd montuur met biedermeier patroon voorzien van een rand gemaakt van C-voluten. Met ronde deksel met afbeelding van kersen. MT.: Onduidelij...

2x Zilveren bestek
Resultaat: 40 EUR

Twee cassettes met zilveren serveercouvert. Cassette met voorsnijcouvert met zilveren heften, 800/000, Jungstill en een cassette met visserveercouvert versierd met graveerwerk en voorzien van zilveren...

2 Zilveren luciferhouders
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren luciferhouders, 925/000, beiden voorzien van graveerwerk, één met schild voorzien van monogram, MT.: Joseph Gloster, Birmingham, jl.:d:1903, 35x30mm, en één met een rond schild en bieder...

Zilveren schaal (Mexico)
Resultaat: 70 EUR

Zilveren schaal, 925/000, rond model met gelobde randen versierd met voluten. Het schaaltje is geplaatst op 3 klauwpootjes MT.: A.Torres Vega, Mexico city. ø14x4cm. ca 211 gram. In goede staat

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd met fraai bandwerk, en opgesoldeerd hartje. MT.: C.H.Cammans, jl.: n:1872. ca 22 gram. In goede staat

Zilveren jampot houder
Resultaat: 45 EUR

Zilveren jampot houder, 833/000. Ronde opengewerkte houder voor jampot met fruitdecor met bijbehorende deksel met fruitdecor.MT.: B.W.Eldik, Zutphen, jl.: y: 1933. ø 8 cm. In goede staat

Cassette met zilveren borstelset
Resultaat: 30 EUR

Cassette met een borstelset met zilver, 833/000, met 3 borstels en een spiegel, gecontourneerd model met dubbele filetrand. MT.: Begeer, Utrecht jl.:s:1928. Wat gedeukt, verder in goede staat

2 Zilveren naaldenkokers
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren naaldenkokers, een naaldenkoker plat ovaal model met niello inleg, 7 cm, en een naaldenkoker met allegorische voorstellingen en monogramgravure Amsterdam 1742. 26 gram. 7-10,5cm. In goed...

Zilveren bestek
Resultaat: 35 EUR

Cassette met serveerbestek met zilveren heften. Slacouvert uit hoorn en een kaas- en botermes, allen met een zilveren heft bewerkt met bloemdecor. 13 Lothige. In goede staat

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, schuitvormig model met ajour spijlen- en ronddecor. Voorzien van opgesoldeerde parelrand. MT.: Fa Schriek &Looren de Jong, Schoonhoven. jl.: M:1947. 19x11x6cm. ca 109 ...

Zilveren roomstel
Resultaat: 120 EUR

Zilveren 835/000 roomstel met parelranden op ovaal blaadje met parelrand. Gemerkt D.J. Aubert - Den Haag. Afmeting: 19 x 13,5 x 8 cm. Ca. 292 gram. In goede staat.

Zilveren loddereindoosje, 1881
Resultaat: 80 EUR

Acht-kantig zilveren 835/000 loddereindoosje met opgehoogd deksel en florale gravering met slingers. jl.: W: 1881. Licht bedeukt. Afmeting: 2,7 x 5 cm. Gewicht: circa 20 gr. In redelijk/goede staat.

Lot zilver en plated
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver en plated met een zilveren kinderbeker met oor, 835/000, van Kempen, voorzien van monogram, 8 cm, een zilveren trompetvaasje, 10 cm, een zilveren couvert met lepel en vork met gecontourneer...

Wandelstok met zilveren greep
Resultaat: 120 EUR

Houten wandelstok met zilveren 800/000 greep. Voorzien van fraaie versieringen. Lengte: circa 85 cm. In goede staat.

Loddereinfles + vaas met zilver
Resultaat: 80 EUR

Kristallen loddereinflesje en vaas met zilver, 835/000. Loddereinflesje met vertikaal slijpsel voorzien van zilveren dop en kraag met parelrand, voorzien van binnenstop, ø3x9cm, en een cilindervormig ...

Zilveren hengselschaal
Resultaat: 175 EUR

Zilveren hengselschaal, 800/000, ovaal model met floraal gezaagd patroon. Met parelrand. 25x17x17cm. Oostenrijk MT.:JH. ca 258 gram. In goede staat

Zilveren herenhorloge en ketting
Resultaat: 160 EUR

Zilveren zakhorloge, ø36 mm, met sleutelopwinding, voorzien van ketting met biesmarkschakel. 27 cm. In goede staat Functies niet getest.

Zilveren brillenkoker
Resultaat: 50 EUR

Zilveren brillenkoker, 833/000, ovaal met gegraveerd deksel en ribbewerking aan de onder- en zijkant. MT.:F. van Baaren, Schoonhoven, jl.:q:1875. 13x3,5x1cm. ca 67 gram. In goede staat

Zilveren suikerstrooier, Empire
Resultaat: 75 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, schuitvormig met dubbele filetrand en een opengewerkte bak, met spijlen en ranken. Voorzien van puntvormige steel met filetrand.. MT.; B.W.Roessing, Zupthen, 1815-1843. ...