Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren strooier (vogel) 575
Zilveren strooier (vogel)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren kluwenhouder & rokhaak, 1855 574
Zilveren kluwenhouder & rokhaak, 1855

Resultaat:

400 EUR

Zilveren roomkom, 18e eeuw 564
Zilveren roomkom, 18e eeuw
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Zilveren doosje 525
Zilveren doosje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren suikercoupe 517
Zilveren suikercoupe

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Jampot met zilveren montuur 500
Jampot met zilveren montuur

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Zilveren bestek 499
2x Zilveren bestek

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Zilveren luciferhouders 498
2 Zilveren luciferhouders

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren schaal (Mexico) 473
Zilveren schaal (Mexico)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren loddereindoosje 472
Zilveren loddereindoosje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren jampot houder 464
Zilveren jampot houder

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Cassette met zilveren borstelset 400
Cassette met zilveren borstelset

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Zilveren naaldenkokers 398
2 Zilveren naaldenkokers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 390
Zilveren bestek

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje 371
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren roomstel 349
Zilveren roomstel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren loddereindoosje, 1881 342
Zilveren loddereindoosje, 1881

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot zilver en plated 300
Lot zilver en plated

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wandelstok met zilveren greep 297
Wandelstok met zilveren greep

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Loddereinfles + vaas met zilver 270
Loddereinfles + vaas met zilver

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren hengselschaal 268
Zilveren hengselschaal

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Zilveren herenhorloge en ketting 230
Zilveren herenhorloge en ketting

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren brillenkoker 217
Zilveren brillenkoker

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren suikerstrooier, Empire 192
Zilveren suikerstrooier, Empire

Resultaat:

75 EUR