Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Friese staartklok 3667
Friese staartklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
West Minster bimbam klok 3593
West Minster bimbam klok

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke regulateur, 1880 3635
Antieke regulateur, 1880

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zaanse klok 3578
Zaanse klok

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Junghans regulateur, 1920 3592
Antieke Junghans regulateur, 1920

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Eiken pendule, 1920 3602
Eiken pendule, 1920

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Engelse uurwerken, 19e eeuw 3610
2x Engelse uurwerken, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Grote antieke regulateur, 1890 3679
Grote antieke regulateur, 1890

Resultaat:

30 EUR