Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuws medisch instrument 2437
18e Eeuws medisch instrument

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander 2067
Chinese wierookbrander

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Groot lot antiek tin 2150
Groot lot antiek tin

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Oud tuinbeeld, Jongen met mand op schouder 2306
Oud tuinbeeld, Jongen met mand op schouder

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schildpad lepeldoos 2023
Schildpad lepeldoos

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Gietijzeren standaard 2161
Gietijzeren standaard

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke Franse tafellamp, 1890 2169
Antieke Franse tafellamp, 1890

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
10x Oude emaille borden 2294
10x Oude emaille borden

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Strijkijzerhouder 1880 2050
Strijkijzerhouder 1880

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke tuimelketel, 1915 2053
Antieke tuimelketel, 1915

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Kleine bijbels 2193
2 Kleine bijbels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oud Afrikaans ritueel mes 2248
Oud Afrikaans ritueel mes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee maal Afrika 2250
Twee maal Afrika

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke theeketel op comfoor+inktstel 2318
Antieke theeketel op comfoor+inktstel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
A'damse Taxi lichtbak, 1960 2322
A'damse Taxi lichtbak, 1960

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Japanse cloisonne vaas, 1900 2384
Antieke Japanse cloisonne vaas, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Empire likeurkelder 2037
Empire likeurkelder

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Plated tafelstuk, 1900 2044
Plated tafelstuk, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek theelicht+kan, 1920 2054
Antiek theelicht+kan, 1920

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Antiquarische boeken 2195
4x Antiquarische boeken

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5x Afrikaanse beelden 2245
5x Afrikaanse beelden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x  Betonnen tuinbeelden 2279
2x Betonnen tuinbeelden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Meerschuimpijp in etui 2515
Meerschuimpijp in etui

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Wandconsole engel 2567
Wandconsole engel

Resultaat:

110 EUR