Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Duitse dekenkist, 17e eeuw 4056
Duitse dekenkist, 17e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Biedermeier schrijfsecretaire, 1830 4070
Biedermeier schrijfsecretaire, 1830

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Hollandse Willem III spiegel , 1870 4100
Hollandse Willem III spiegel , 1870

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Eiken kabinet, 19e eeuw 4320
Eiken kabinet, 19e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Secretaire+stoel 4030
Secretaire+stoel

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Eiken halbank, 19e eeuw 4091
Eiken halbank, 19e eeuw

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Hollandse noten bonheurkast, 1860 4043
Hollandse noten bonheurkast, 1860

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Duits hoekkastje, 18e eeuw 4069
Duits hoekkastje, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken hoekkast, 18e eeuw 4071
Eiken hoekkast, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Empire chiffoniere, 1820 4074
Empire chiffoniere, 1820

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeer grote antieke spiegel, 1900 4083
Zeer grote antieke spiegel, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wortelnoten wandtafel met marmer 4182
Wortelnoten wandtafel met marmer

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engelse tafel + 8 stoelen 4188
Engelse tafel + 8 stoelen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Salontafel kastanjehout. 4118
Salontafel kastanjehout.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Hollandse spinnekop eettafel, 1860 4323
Hollandse spinnekop eettafel, 1860

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Grote ovale spiegel 4115
Grote ovale spiegel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Eiken kist met ijzeren beslag 4149
Eiken kist met ijzeren beslag

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Engels eiken secretaire, 19e eeuw 4215
Engels eiken secretaire, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Engelse buffetkast, 1900 4221
Antieke Engelse buffetkast, 1900

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Biedermeier fauteuil, 1860 4239
Biedermeier fauteuil, 1860

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Engels mahonie kabinet 4325
Engels mahonie kabinet

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Louis Seize jalouzie kastje, 1800 4049
Louis Seize jalouzie kastje, 1800

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antiek Engelse side board 4107
Antiek Engelse side board

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bruin lederen stoel 4198
Bruin lederen stoel

Resultaat:

170 EUR