39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Franse boulle etagere, 19e eeuw 4058
Franse boulle etagere, 19e eeuw

160 EUR

Duits schrijfbureau 1860 4082
Duits schrijfbureau 1860

160 EUR

Ingelegd plantentafeltje 4287
Ingelegd plantentafeltje

160 EUR

Antieke Chinese piedestal 4288
Antieke Chinese piedestal

160 EUR

Engelse kaptafel, 19e eeuw 4027
Engelse kaptafel, 19e eeuw

150 EUR

Engelse ladencommode 4059
Engelse ladencommode

150 EUR

Antieke dubbele rolluikkast, 1900 4067
Antieke dubbele rolluikkast, 1900

150 EUR

Biedermeier halspiegel, 1830 4081
Biedermeier halspiegel, 1830

150 EUR

Vergulde spiegel, 19e eeuw 4090
Vergulde spiegel, 19e eeuw

150 EUR

Mahonie trumeau 4131
Mahonie trumeau

150 EUR

Gründer secretaire, 1880 4196
Gründer secretaire, 1880

150 EUR

6x Antieke stoelen, 1820 4217
6x Antieke stoelen, 1820

150 EUR

Franse bijzettafel, 19e eeuw 4241
Franse bijzettafel, 19e eeuw

150 EUR

2x Antieke ijzeren kinderbedjes 4290
2x Antieke ijzeren kinderbedjes

150 EUR

2x Empire bijzettafels 4294
2x Empire bijzettafels

150 EUR

Eiken broodkast, briefpanelen 4336
Eiken broodkast, briefpanelen

150 EUR

4x Eiken stoelen, 1880 4331
4x Eiken stoelen, 1880

145 EUR

Antieke Engelse voltaire, 19e eeuw 4052
Antieke Engelse voltaire, 19e eeuw

140 EUR

Armleunstoel, Barok 4137
Armleunstoel, Barok

140 EUR

2x Antieke armleunstoelen, 1900 4165
2x Antieke armleunstoelen, 1900

140 EUR

Vergulde Franse spiegel, 1850 4089
Vergulde Franse spiegel, 1850

130 EUR

Twentse eiken dekenkist/dressoir 4132
Twentse eiken dekenkist/dressoir

130 EUR

Antieke hoekkast, 1800 4260
Antieke hoekkast, 1800

130 EUR

Antiek archiefkastje, 1900 4129
Antiek archiefkastje, 1900

125 EUR