Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse speeltafel, 19e eeuw 4038
Franse speeltafel, 19e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Eiken vitrinekast 19e eeuw 4293
Eiken vitrinekast 19e eeuw

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Barok kabinet , 18e eeuw 4039
Barok kabinet , 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude Chinese hocker 4057
Oude Chinese hocker

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zeldzame kapstok, 1860 4020
Zeldzame kapstok, 1860

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Eiken boekenpers, 18e eeuw 4249
Eiken boekenpers, 18e eeuw

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
2x Nachtkastjes (mahonie) 4061
2x Nachtkastjes (mahonie)

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Neo-Gotische kast, 19e eeuw 4265
Neo-Gotische kast, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Grote Duitse Louis Philippe kast, 1870 4098
Grote Duitse Louis Philippe kast, 1870

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Goudkleurige spiegel 4128
Goudkleurige spiegel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Side table, wortelnoten 4281
Side table, wortelnoten

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Buffetkast, 19e eeuw 4028
Buffetkast, 19e eeuw

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
6x Lederen armstoelen 4143
6x Lederen armstoelen

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Antiek gebogen klapbuffet 4033
Antiek gebogen klapbuffet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrine, Barok-stijl 4040
Wortelnoten vitrine, Barok-stijl

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken kabinet, 18e eeuw 4042
Eiken kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Mahonie kuifkast 1860 4051
Mahonie kuifkast 1860

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke vertico, 1870 4079
Antieke vertico, 1870

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6x Engelse stoelen, 1850 4084
6x Engelse stoelen, 1850

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke eiken Gründerzeit kast, 1880 4097
Antieke eiken Gründerzeit kast, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Arflex design stoel + 2x bijzettafel 4181
2x Arflex design stoel + 2x bijzettafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Barok kabinet 4297
Barok kabinet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eikenhouten kolom kussenkast 4344
Eikenhouten kolom kussenkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Mahonie trumeau, 19e eeuw 4145
Mahonie trumeau, 19e eeuw

Resultaat:

280 EUR