Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Biedermeier commode, 1890 4036
Antieke Biedermeier commode, 1890

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
18e Eeuwse linnenpers, 1760 4073
18e Eeuwse linnenpers, 1760

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Willem III naaitafel, 1860 4103
Willem III naaitafel, 1860

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Moderne lederen stoel 4139
Moderne lederen stoel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antiek eiken grammofoonkast, 1920 4180
Antiek eiken grammofoonkast, 1920

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Louis Seize dekenkist, 1800 4242
Antieke Louis Seize dekenkist, 1800

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lyra naaitafel, 19e eeuw 4257
Lyra naaitafel, 19e eeuw

Resultaat:

265 EUR

Verkocht
Wortelnoten Barok vitrine 4064
Wortelnoten Barok vitrine

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke boekenmolen, 1910 4087
Antieke boekenmolen, 1910

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke eiken hal/kerk bank, 1850 4088
Antieke eiken hal/kerk bank, 1850

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oude ladenkast, 1930-1950 4102
Oude ladenkast, 1930-1950

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Moderne lederen stoel 4140
Moderne lederen stoel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zeeuwse kast 4162
Zeeuwse kast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Engelse naaitafel 4222
Antieke Engelse naaitafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Dagobertstoel, 1880 4240
Dagobertstoel, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Mahonie secretaire, 1820 4326
Mahonie secretaire, 1820

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Louis Philippe cilinderbureau, 1870 4048
Louis Philippe cilinderbureau, 1870

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Duits notenhouten dressoir. 4065
Duits notenhouten dressoir.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke ijzeren kluis 4190
Antieke ijzeren kluis

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Eiken kussenkast, 19e eeuw 4197
Eiken kussenkast, 19e eeuw

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Hollandse eiken kuifkast, 1860 4315
Hollandse eiken kuifkast, 1860

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Hollandse wortelnoten Barok vitrine 4322
Hollandse wortelnoten Barok vitrine

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Bijzonder schaarstoelen, 19e eeuw 4021
2x Bijzonder schaarstoelen, 19e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Duitse dekenkist, 18e eeuw 4055
Duitse dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

220 EUR