Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Houten sierstandaard 4226
Houten sierstandaard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Engelse secretaire, 1930 4233
Antieke Engelse secretaire, 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke theetafel, 1900 4246
Antieke theetafel, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Windsor stoel, 19e eeuw 4130
Windsor stoel, 19e eeuw

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x  Antieke Thonet stoelen, 1910 4122
2x Antieke Thonet stoelen, 1910

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Armleunstoel met kroon 4142
Armleunstoel met kroon

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse lectuurbak, 1900 4144
Engelse lectuurbak, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke kinderstoelen, 1900 4166
2x Antieke kinderstoelen, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude oorstoel 4183
Oude oorstoel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke speeltafel, 1900 4204
Antieke speeltafel, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke bijzettafel, 1920 4206
Antieke bijzettafel, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ovaal bijzettafeltje 4232
Ovaal bijzettafeltje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Biedermeier bijzettafeltje, 1840 4235
Biedermeier bijzettafeltje, 1840

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Til top tafel 4308
Til top tafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lectuurbak 4346
Lectuurbak

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Biedermeier armleunstoel, 1820 4313
Biedermeier armleunstoel, 1820

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Eiken bijzettafel, 1930 4104
Eiken bijzettafel, 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spiegel met etagere 4121
Spiegel met etagere

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse hangoortafel, 1900 4203
Engelse hangoortafel, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Engelse butlertray, 1900 4216
Antieke Engelse butlertray, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Moderne vitrinekast 4305
Moderne vitrinekast

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eikenhouten speeltafel, 19e eeuw 4317
Eikenhouten speeltafel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke pianokruk, 1910 4124
Antieke pianokruk, 1910

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke poppenstoel, 1900 4229
Antieke poppenstoel, 1900

Resultaat:

35 EUR