Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
R. Beunk, Hollandse ijspret 1078
R. Beunk, Hollandse ijspret

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
A. Luycx, Paar oude veterschoenen 1172
A. Luycx, Paar oude veterschoenen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
M.W. Liernur?, Boeren interieur 1197
M.W. Liernur?, Boeren interieur

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai 1048
J. Mankes, Kraai

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Jacoba Ritsema, Achterhof met boerin 1054
Jacoba Ritsema, Achterhof met boerin

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
R. Craeyvanger, Interieur met figuren 1071
R. Craeyvanger, Interieur met figuren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Sientje Mesdag van Houten, Stilleven met pompoen 1016
Sientje Mesdag van Houten, Stilleven met pompoen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Swoboda, Surrealistische voorstelling 1216
Swoboda, Surrealistische voorstelling

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
H.A. van Ingen, Liggende koe in stal 1040
H.A. van Ingen, Liggende koe in stal

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Pang Yongjie, Vaas met bloemen 1310
Pang Yongjie, Vaas met bloemen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, 4 vrouwen figuren 1060
Anton Heyboer, 4 vrouwen figuren

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Twee Javaanse vrouwen 1217
Ongesigneerd, Twee Javaanse vrouwen

Resultaat:

285 EUR

Verkocht
Siem Schaeffer, Stadsgezicht kerk 1164
Siem Schaeffer, Stadsgezicht kerk

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Pang Yongjie, Vaas met bloemen 1249
Pang Yongjie, Vaas met bloemen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
E. Schalbroek, Handwerkende vrouw 1069
E. Schalbroek, Handwerkende vrouw

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Stadsgezicht met bloemenmarkt 1389
Onduid. gesig., Stadsgezicht met bloemenmarkt

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
J.G. Vogel, Hollands landschap met boerderij en bruggetje 1128
J.G. Vogel, Hollands landschap met boerderij en bruggetje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Jan Cremer, Abstract floraal 1247
Jan Cremer, Abstract floraal

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse goochelaars gravure 1451
18e Eeuwse goochelaars gravure

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
A.G. Hulshoff Pol, Boerderij bij kerk 1200
A.G. Hulshoff Pol, Boerderij bij kerk

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
2x Yang Saudia, Arabieren 1044
2x Yang Saudia, Arabieren

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
A. Bonnhorst, Bomschuiten op strand met vissersvolk 1107
A. Bonnhorst, Bomschuiten op strand met vissersvolk

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Man met draaiorgel 1201
Ongesigneerd, Man met draaiorgel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J.H. Wijsmuller, Boerenhuis bij sloot in avond 1269
J.H. Wijsmuller, Boerenhuis bij sloot in avond

Resultaat:

225 EUR