Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht 1281
V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Nadruk Otto Werke München 1454
Nadruk Otto Werke München

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht 1282
V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Reinhardt Zado, Landschap met ladenkastje etc.. 1173
Reinhardt Zado, Landschap met ladenkastje etc..

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
H.C. Bogman, Paarden voederplaats 1046
H.C. Bogman, Paarden voederplaats

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J. Jelgershuis, Fries interieur bidden voor eten 1094
J. Jelgershuis, Fries interieur bidden voor eten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Jongen speel accordeon 1121
Evert Rabbers, Jongen speel accordeon

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Portret Russische vrouw 1168
Ongesigneerd, Portret Russische vrouw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
E. Lermer, Kosmische Prägung 1214
E. Lermer, Kosmische Prägung

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Corneille, Interieur Amori 1259
Corneille, Interieur Amori

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
L. Scheen, Havengezicht R'dam met Euromast 1307
L. Scheen, Havengezicht R'dam met Euromast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
L. Backhuysen, Hollandse schepen te West Friesland 1302
L. Backhuysen, Hollandse schepen te West Friesland

Resultaat:

195 EUR

Verkocht
Onduidelijk, IJsberen vallen scheepsvaarders aan 1166
Onduidelijk, IJsberen vallen scheepsvaarders aan

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand 1380
Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Romantisch landschap herder, schapen en dorp 1147
Ongesigneerd, Romantisch landschap herder, schapen en dorp

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Hollandse ijspret 1270
Onduid. gesig., Hollandse ijspret

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Monogram C.L., Romantisch stadsgezicht 1291
Monogram C.L., Romantisch stadsgezicht

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren bij ezels 1123
Ongesigneerd, Figuren bij ezels

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Guy Olivier, Twee dames op stap 1099
Guy Olivier, Twee dames op stap

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
W. Bouguereau, Dans les bois 1111
W. Bouguereau, Dans les bois

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Havengezicht met stoomschepen 1139
Ongesigneerd, Havengezicht met stoomschepen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gerard Krol, Aamsveen met paardenkar 1158
Gerard Krol, Aamsveen met paardenkar

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Tilly Moes, Vaas met bloemen 1253
Tilly Moes, Vaas met bloemen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Coming sheep met herder 1150
M. Nefkens, Coming sheep met herder

Resultaat:

160 EUR