Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren schep 343
Zilveren schep

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren schaal, Bonebakker 21
Zilveren schaal, Bonebakker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren kanderlaar, Korinthische zuil 92
Zilveren kanderlaar, Korinthische zuil

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren theebusje 122
Zilveren theebusje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren zoutstrooier 148
Zilveren zoutstrooier

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Divers zilveren bestek, 5x 339
Divers zilveren bestek, 5x

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren doos 348
Zilveren doos

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren strooier 392
Zilveren strooier

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren mergboor 466
Zilveren mergboor

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Zilveren mandjes 545
3 Zilveren mandjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren eetlepel, 18e eeuw 768
Zilveren eetlepel, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren jat 66
Zilveren jat

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren herinneringsbord 99
Zilveren herinneringsbord

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
4 Zilveren miniaturen 397
4 Zilveren miniaturen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Zilveren jat 67
Zilveren jat

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3-Delig zilveren specerijenset 97
3-Delig zilveren specerijenset

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos 288
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijst (dubbel) 294
Zilveren fotolijst (dubbel)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3 Zilveren beursen 445
3 Zilveren beursen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren aspergertang 372
Zilveren aspergertang

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Zilveren brillenkoker 1866 593
Zilveren brillenkoker 1866

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand, hamerslag 88
Zilveren bonbonmand, hamerslag

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren molenbeker 91
Zilveren molenbeker

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Deens zilveren bestek, 7x 125
Deens zilveren bestek, 7x

Resultaat:

120 EUR