39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Houtgestoken Indische olifant 5060
Houtgestoken Indische olifant

60 EUR

7x Oude bronzen figuren 5063
7x Oude bronzen figuren

60 EUR

Chinees bronzen figuur, Pad 5074
Chinees bronzen figuur, Pad

60 EUR

Antiek figuur, Griekse vrouw met speren 5086
Antiek figuur, Griekse vrouw met speren

50 EUR

Oud Chinees bronzen paard 5104
Oud Chinees bronzen paard

50 EUR

Antiek bronzen figuur door E. Patris 5119
Antiek bronzen figuur door E. Patris

50 EUR

Bronzen plaquette 5150
Bronzen plaquette

50 EUR

Beeld, Paard 5082
Beeld, Paard

45 EUR

Oud bronzen beeld, Kruisridder 5139
Oud bronzen beeld, Kruisridder

45 EUR

Gesigneerd Marbell figuur 5033
Gesigneerd Marbell figuur

40 EUR

Egyptisch bronzen figuur 5062
Egyptisch bronzen figuur

40 EUR

Antieke sculptuur, 1930 5105
Antieke sculptuur, 1930

40 EUR

2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw 5132
2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw

40 EUR

Lot diverse metalen figuren (8x) 5146
Lot diverse metalen figuren (8x)

40 EUR

Antiek bronzen figuur, Eend 5147
Antiek bronzen figuur, Eend

35 EUR

3x metalen figuren 5076
3x metalen figuren

30 EUR

Beeld op marmeren voet 5149
Beeld op marmeren voet

30 EUR

Bronzen boeddha 5144
Bronzen boeddha

20 EUR