41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Stoeltjesklok, 19e eeuw 3635
Stoeltjesklok, 19e eeuw

1.500 EUR

Antieke Franse historisme pendule 3698
Antieke Franse historisme pendule

140 EUR

Antieke Franse pendule, 1870 3599
Antieke Franse pendule, 1870

160 EUR

Antieke bureauklok, 1880 3587
Antieke bureauklok, 1880

90 EUR

Franse Lyra pendule, 19e eeuw 3516
Franse Lyra pendule, 19e eeuw

400 EUR

Antieke Duitse regulateur , 1890 3696
Antieke Duitse regulateur , 1890

60 EUR

Oude lantaarnklok 3628
Oude lantaarnklok

140 EUR

Staande Engelse klok, 18e eeuw 3552
Staande Engelse klok, 18e eeuw

300 EUR

Miniatuur A'dams staande klok 3544
Miniatuur A'dams staande klok

160 EUR

Wereldklok 3534
Wereldklok

350 EUR

Engelse lantaarnklok 3522
Engelse lantaarnklok

350 EUR

Franse comtoise, 19e eeuw 3702
Franse comtoise, 19e eeuw

50 EUR

Vergulde antieke Franse comtoise, 1800 3701
Vergulde antieke Franse comtoise, 1800

50 EUR

Friese staartklok, 1860 3697
Friese staartklok, 1860

250 EUR

Franse comtoise,19e eeuw 3695
Franse comtoise,19e eeuw

50 EUR

Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915 3693
Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915

35 EUR

Antieke Duitse schoolklok 3688
Antieke Duitse schoolklok

60 EUR

Oude Engelse schoolklok 3687
Oude Engelse schoolklok

50 EUR

Kienzle regulateur 1880 3686
Kienzle regulateur 1880

70 EUR

Friese staartklok 1800 3684
Friese staartklok 1800

60 EUR

Staande (huwelijk) klok 3674
Staande (huwelijk) klok

170 EUR

Hollandse staande klok, 19e eeuw 3667
Hollandse staande klok, 19e eeuw

250 EUR

Oude mysterieuze pendule (vrouw) 3656
Oude mysterieuze pendule (vrouw)

70 EUR

Augenwender Uhr 3646
Augenwender Uhr

150 EUR