Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Roco H0: 63891 + 62838 3025
2x Roco H0: 63891 + 62838

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 72920 + 62916 3024
2x Roco H0: 72920 + 62916

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62834 + 72515 3023
2x Roco H0: 62834 + 72515

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62436 + 62707 3020
2x Roco H0: 62436 + 62707

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2-Loops jachtgeweer 2700
2-Loops jachtgeweer

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Oude apothekers gaper 2484
Oude apothekers gaper

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Lot oude camera's en accessoires 2219
Lot oude camera's en accessoires

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke paraplubak, 1900 2124
Antieke paraplubak, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse scheepskijker 2034
Antieke Hollandse scheepskijker

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
H. Berlage, Papegaai 1308
H. Berlage, Papegaai

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J.P. Molenaar, Havengezicht Rotterdam 1286
J.P. Molenaar, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
C. Cornelis, Citroen 1237
C. Cornelis, Citroen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
P. Hagoort, West-Friese stoomtrein 1235
P. Hagoort, West-Friese stoomtrein

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Bestek, zilver en plated 918
Bestek, zilver en plated

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren zakhorloge 580
Zilveren zakhorloge

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Collier met carneolen en gouden slot 435
Collier met carneolen en gouden slot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren suikerstrooilepel, 18e eeuw 324
Zilveren suikerstrooilepel, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren vingerhoedjes en schaar 270
Zilveren vingerhoedjes en schaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek horloge met speelwerk 256
Antiek horloge met speelwerk

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Gouden broche met emaille jugendstil 77
Gouden broche met emaille jugendstil

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Zilveren kaneelstrooier, 1882 67
Zilveren kaneelstrooier, 1882

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese vaas, 18e - 19e eeuw 6669
Chinese vaas, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 6609
2x Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel, 18e eeuw 6592
Grote Chinese schotel, 18e eeuw

Resultaat:

190 EUR