Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude gestoken Chinese sculptuur, 1930 5073
Oude gestoken Chinese sculptuur, 1930
Startprijs 100 EUR
Gouda platelen figuur, Christus met lam 5072
Gouda platelen figuur, Christus met lam
Startprijs 90 EUR
Bronzen beeld, Patrijzen 5071
Bronzen beeld, Patrijzen
Startprijs 100 EUR
Don Quichot beeld 5069
Don Quichot beeld
Startprijs 80 EUR
Oud natuurstenen boeddhahoofd 5068
Oud natuurstenen boeddhahoofd
Startprijs 200 EUR
2x Oude figuren 5067
2x Oude figuren
Startprijs 60 EUR
Antiek verguld beeld, vrouw met leeuw 5066
Antiek verguld beeld, vrouw met leeuw
Startprijs 500 EUR
2x Antieke bustes 5064
2x Antieke bustes
Startprijs 50 EUR
Antiek Frans beeld, Herderin met schaap 5063
Antiek Frans beeld, Herderin met schaap
Startprijs 60 EUR
2x Antieke Franse beelden, 1900 5062
2x Antieke Franse beelden, 1900
Startprijs 140 EUR
Bronzen beeld, Adelaar 5061
Bronzen beeld, Adelaar
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Antiek bronzen figuur, Boer met klompen 5060
Antiek bronzen figuur, Boer met klompen

Resultaat:

180 EUR

2x Oude bronzen figuren 5059
2x Oude bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
2x Figuren, Musikanten 5058
2x Figuren, Musikanten
Startprijs 40 EUR
Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje 5057
Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje
Startprijs 560 EUR
Oud marmeren boeddha beeld 5055
Oud marmeren boeddha beeld
Startprijs 100 EUR
Antiek tinnen Jugendstil figuur, Vrouw met mandoline 5054
Antiek tinnen Jugendstil figuur, Vrouw met mandoline
Startprijs 65 EUR
Antiek bronzen buste, Napoleon 5053
Antiek bronzen buste, Napoleon
Startprijs 65 EUR
Antieke bronzen plaquette 5052
Antieke bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Oosterse terracotta sculptuur 5051
Oosterse terracotta sculptuur

Resultaat:

80 EUR

Oud Afrikaans beeld van natuursteen 5050
Oud Afrikaans beeld van natuursteen
Startprijs 75 EUR
2x Bronzen boeddha's 5049
2x Bronzen boeddha's
Startprijs 60 EUR
Antiek bronzen plaquette 5048
Antiek bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR
Bronzen beeld, Leeuw 5047
Bronzen beeld, Leeuw
Startprijs 60 EUR