Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Roco H0: 43668.4 + 43592 3070
2x Roco H0: 43668.4 + 43592

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43655WU + 43656WA 3068
2x Roco H0: 43655WU + 43656WA

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43655 DRS + 63581 3065
2x Roco H0: 43655 DRS + 63581

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43665 + 63510 3064
2x Roco H0: 43665 + 63510

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 43820 + 43784 3060
2x Roco H0: 43820 + 43784

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63507 + 63559 3058
2x Roco H0: 63507 + 63559

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62855 + 63879 3053
2x Roco H0: 62855 + 63879

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Roco H0, 68675 3049
Roco H0, 68675

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Fleischmann H0 4471 3042
Fleischmann H0 4471

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Fleischmann H0 4472 3041
Fleischmann H0 4472

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63823 + 63828 3036
2x Roco H0: 63823 + 63828

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Roco H0: 62789, PEG V200.03 3033
Roco H0: 62789, PEG V200.03

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63666 + 62557 3032
2x Roco H0: 63666 + 62557

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 63395 + 62712 3028
2x Roco H0: 63395 + 62712

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62720 + 62726 3027
2x Roco H0: 62720 + 62726

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62504 + 62485 3026
2x Roco H0: 62504 + 62485

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62724 + 62418 3022
2x Roco H0: 62724 + 62418

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Lot postzegels, geld + rijstwijn 2905
Lot postzegels, geld + rijstwijn

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Lot carbidlampen (19x) 2154
Lot carbidlampen (19x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot carbidlampen 2152
Lot carbidlampen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Palissander theekist, 19e eeuw 2091
Palissander theekist, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude perkamentrol met tekst 2071
Oude perkamentrol met tekst

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Jugendstil koekjespot 2060
Jugendstil koekjespot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
C. Kaay, Dorpsromantiek 1241
C. Kaay, Dorpsromantiek

Resultaat:

360 EUR