41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Zeldzame Flöten Uhr 3500
Zeldzame Flöten Uhr

1.800 EUR

Lenzkirch klokkenstel, 19e eeuw 3501
Lenzkirch klokkenstel, 19e eeuw
Startprijs 1.750 EUR
Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw 3502
Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw
Startprijs 4.500 EUR
Antieke Charles Dix pendule, 1830 3503
Antieke Charles Dix pendule, 1830

1.100 EUR

Engelse Bracket klok, 1800 3504
Engelse Bracket klok, 1800

1.050 EUR

Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw 3505
Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 2.900 EUR
Duitse schilderijklok, 1840 3506
Duitse schilderijklok, 1840

650 EUR

Vuurvergulde Empire pendule 3507
Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.600 EUR
Antieke Capucijner officiersklok, 1800 3508
Antieke Capucijner officiersklok, 1800
Startprijs 1.700 EUR
Antieke Capucijner Officiersklok 3509
Antieke Capucijner Officiersklok
Startprijs 1.700 EUR
Antieke Lenzkirch tafelklok 3510
Antieke Lenzkirch tafelklok
Startprijs 800 EUR
Antieke Weense wandklok met muziek, 1840 3511
Antieke Weense wandklok met muziek, 1840
Startprijs 550 EUR
Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw 3512
Startprijs 2.700 EUR
Weense tafelklok, 18e eeuw 3513
Weense tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Jaeger LeCoultre Atmos klok 3514
Jaeger LeCoultre Atmos klok

650 EUR

Staande Kieninger klok 3515
Staande Kieninger klok

500 EUR

Franse Lyra pendule, 19e eeuw 3516
Franse Lyra pendule, 19e eeuw

400 EUR

Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw 3517
Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw
Startprijs 3.500 EUR
Vuurvergulde portaalpendule, 1800 3518
Vuurvergulde portaalpendule, 1800
Startprijs 550 EUR
Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840 3519
Vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 500 EUR
Antieke Franse pendule 3520
Antieke Franse pendule
Startprijs 190 EUR
Franse vergulde pendule, 19e eeuw 3521
Franse vergulde pendule, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR
Engelse lantaarnklok 3522
Engelse lantaarnklok

350 EUR

Grote messing belklok, 1880 3523
Grote messing belklok, 1880

250 EUR

Franse Louis Seize pendule, 1800 3524
Franse Louis Seize pendule, 1800
Startprijs 250 EUR
Nachtlicht Tournant klok, 1880 3525
Nachtlicht Tournant klok, 1880

300 EUR

Schotse staande klok, 19e eeuw 3526
Schotse staande klok, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR
Messing tafelklok, 1880 3527
Messing tafelklok, 1880
Startprijs 150 EUR
Antieke Engelse waterklok 3528
Antieke Engelse waterklok

360 EUR

Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw 3529
Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
Albast Empire klokkenstel 3530
Albast Empire klokkenstel
Startprijs 350 EUR
Frans Clodion klokkenstel, 1860 3531
Frans Clodion klokkenstel, 1860
Startprijs 3.000 EUR
Antieke Franse pendule , 1860 3532
Antieke Franse pendule , 1860
Startprijs 140 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1920 3533
Antiek Frans klokkenstel, 1920

250 EUR

Wereldklok 3534
Wereldklok

350 EUR

Marmeren Charles Dix pendule 3535
Marmeren Charles Dix pendule
Startprijs 300 EUR
Antieke Franse bureauklok, 1900 3536
Antieke Franse bureauklok, 1900

170 EUR

Groot antiek marmeren klokkenstel 3537
Groot antiek marmeren klokkenstel

250 EUR

Zeldzame Engelse staande klok 3538
Zeldzame Engelse staande klok
Startprijs 2.300 EUR
Antiek vogelkooi klokje, 1920 3539
Antiek vogelkooi klokje, 1920
Startprijs 150 EUR
Antieke Vorderzappler, 19e eeuw 3540
Antieke Vorderzappler, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
19e Eeuwse vergulde Hinterzappler 3541
19e Eeuwse vergulde Hinterzappler
Startprijs 200 EUR
19e Eeuwse vergulde Vorderzappler 3542
19e Eeuwse vergulde Vorderzappler
Startprijs 200 EUR
Vergulde Vorderzappler, 19e eeuw 3543
Vergulde Vorderzappler, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Miniatuur A'dams staande klok 3544
Miniatuur A'dams staande klok

160 EUR

Antieke Lenzkirch wekkerklok 3545
Antieke Lenzkirch wekkerklok

170 EUR

Antieke Franse messing tafelklok, 1880 3546
Antieke Franse messing tafelklok, 1880
Startprijs 300 EUR
Antiek Frans pendule stel, 1880 3547
Antiek Frans pendule stel, 1880
Startprijs 270 EUR
Antieke serpentijn regulateur, 1860 3548
Antieke serpentijn regulateur, 1860

300 EUR

Duitse staande klok, 1725 3549
Duitse staande klok, 1725
Startprijs 250 EUR
Antieke Duitse staande klok, 1920 3550
Antieke Duitse staande klok, 1920
Startprijs 300 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1900 3551
Antiek Frans klokkenstel, 1900
Startprijs 150 EUR
Staande Engelse klok, 18e eeuw 3552
Staande Engelse klok, 18e eeuw

300 EUR

Antieke Duitse tafelklok, 1890 3553
Antieke Duitse tafelklok, 1890
Startprijs 150 EUR
Friese stoelklok, 18e - 19e eeuw 3554
Friese stoelklok, 18e - 19e eeuw

250 EUR

Antieke Franse pendule met porselein, 1860 3555
Antieke Franse pendule met porselein, 1860
Startprijs 180 EUR
Antieke Franse bureauklok, 1880 3556
Antieke Franse bureauklok, 1880
Startprijs 150 EUR
Antieke Franse bureauklok, 1900 3557

130 EUR

Franse pendule, 1860 3558
Franse pendule, 1860
Startprijs 100 EUR
Romantische Franse pendule, 1860 3559
Romantische Franse pendule, 1860
Startprijs 180 EUR
Franse wandklok, 19e eeuw 3560
Franse wandklok, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Antieke klokkendrager, 1900 3561
Antieke klokkendrager, 1900

800 EUR

Antieke Franse pendule, 1880 3562
Antieke Franse pendule, 1880
Startprijs 150 EUR
Engelse Bracket klok, 18e eeuw 3563
Engelse Bracket klok, 18e eeuw

2.000 EUR

Antieke Pfeilkreuz tafelklok 3564
Antieke Pfeilkreuz tafelklok

120 EUR

Miniatuur Vorderzappler, 19e eeuw 3565
Miniatuur Vorderzappler, 19e eeuw

140 EUR

Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw 3566
Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Parelmoer Hinterzappler, 19e eeuw 3567
Parelmoer Hinterzappler, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Le Roy parelmoer Hinterzappler 3568
Le Roy parelmoer Hinterzappler
Startprijs 200 EUR
Plated Vorderzappler klok, 19e eeuw 3569
Plated Vorderzappler klok, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Antieke Pfeilkreuz tafelklok 3570
Antieke Pfeilkreuz tafelklok

55 EUR

Franse pendule, 1870 3571
Franse pendule, 1870

110 EUR

Antieke Junghans klok, 1915 3572
Antieke Junghans klok, 1915
Startprijs 100 EUR
Oude Warmink tafelklok 3573
Oude Warmink tafelklok

90 EUR

Friese stoeltjesklok, 18e - 19e eeuw 3574
Friese stoeltjesklok, 18e - 19e eeuw

185 EUR

Oude Friese staartklok 3575
Oude Friese staartklok

60 EUR

Oude mini-reiswekker 3576
Oude mini-reiswekker
Startprijs 150 EUR
Duitse bolkop staande klok, 1920 3577
Duitse bolkop staande klok, 1920
Startprijs 200 EUR
Antieke Duitse staande klok 3578
Antieke Duitse staande klok
Startprijs 150 EUR
Engelse staande klok, 19e eeuw 3579
Engelse staande klok, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Staande Junghans klok, 1930 3580
Staande Junghans klok, 1930
Startprijs 150 EUR
Franse atlas pendule, 19e eeuw 3581
Franse atlas pendule, 19e eeuw
Startprijs 2.000 EUR
Antieke klokkendrager, 1900 3582
Antieke klokkendrager, 1900

600 EUR

Antieke Franse bureauklok, 1900 3583
Startprijs 80 EUR
Antieke Franse bureauklok 3584
Antieke Franse bureauklok

100 EUR

Franse bureauwekker/kandelaar 3585
Franse bureauwekker/kandelaar

90 EUR

Franse neogotische kathedraalklok 3586
Franse neogotische kathedraalklok

100 EUR

Antieke bureauklok, 1880 3587
Antieke bureauklok, 1880

90 EUR

Bureauwekker, 1900 3588
Bureauwekker, 1900

110 EUR

Antieke Cartel wandklok, 1800 3589
Antieke Cartel wandklok, 1800
Startprijs 1.750 EUR
Antieke Duitse regulateur, 1890 3590
Antieke Duitse regulateur, 1890

100 EUR

Kleine staande klok 3591
Kleine staande klok
Startprijs 150 EUR
Antieke Franse bureauklok, 1900 3592

300 EUR

Antieke rozenklok, 1900 3593
Antieke rozenklok, 1900

40 EUR

Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820 3594
Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820
Startprijs 1.350 EUR
Friese stoelklok 3595
Friese stoelklok

70 EUR