Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen servies 'Weinlaub' 6000
Meissen servies 'Weinlaub'
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Meissen servies 'Blümen' 6001
Meissen servies 'Blümen'

Resultaat:

750 EUR

Oude Chinese jade Quan Yin 6002
Oude Chinese jade Quan Yin
Startprijs 2.400 EUR
Kapitale grote antieke Familie Rose sierschotel 6003
Kapitale grote antieke Familie Rose sierschotel
Startprijs 1.300 EUR
Verkocht
Kapitale Familie Verte schotel, 19e eeuw 6004
Kapitale Familie Verte schotel, 19e eeuw

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Meissen set, 19e eeuw 6005
Meissen set, 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Antieke Chinese druivenschotel 6006
Antieke Chinese druivenschotel
Startprijs 300 EUR
Zeldzame oude Chinese Peking glazen vaas 6007
Zeldzame oude Chinese Peking glazen vaas
Startprijs 1.200 EUR
Imari schaal met bronzen montuur 6008
Imari schaal met bronzen montuur
Startprijs 800 EUR
Antieke Nympfenburg beeldengroep 6009
Antieke Nympfenburg beeldengroep
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Grote Majolica huzaar 6010
Grote Majolica huzaar

Resultaat:

225 EUR

Grote antieke Quan Yin 6011
Grote antieke Quan Yin
Startprijs 1.000 EUR
Grote antieke Quan Yin 6012
Grote antieke Quan Yin
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Lot Herend servies (50x) 6013
Lot Herend servies (50x)

Resultaat:

450 EUR

Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw 6014
Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw
Startprijs 700 EUR
2x Antieke Duitse vazen, 1915 6015
2x Antieke Duitse vazen, 1915
Startprijs 225 EUR
Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6016
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

310 EUR

Antieke Chinese trompetvaas 6017
Antieke Chinese trompetvaas
Startprijs 1.500 EUR
Grote antieke Quan Yin 6018
Grote antieke Quan Yin
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Oude/antieke Quan Ying 6019
Oude/antieke Quan Ying

Resultaat:

775 EUR

Verkocht
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw 6020
2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

2x Chinese Nanking dekselpotten 6021
2x Chinese Nanking dekselpotten
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese dekselvaas, 19e eeuw 6022
Chinese dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Grote Chinese schotel, 19e eeuw 6023
Grote Chinese schotel, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Oude Chinese vaas met turkoois glazuur 6024
Oude Chinese vaas met turkoois glazuur
Startprijs 2.500 EUR
Baardmankruik, 17e - 18e eeuw 6025
Baardmankruik, 17e - 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
2x Chinese borden, 18e eeuw 6026
2x Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Chinese borden, 17e-18e eeuw 6027
2x Chinese borden, 17e-18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Familie Rose trekpot 6028
18e Eeuwse Familie Rose trekpot

Resultaat:

275 EUR

6x Antieke schotels bevestigd op planken, 18e - 19e eeuw 6029
6x Antieke schotels bevestigd op planken, 18e - 19e eeuw
Startprijs 700 EUR
Antieke Chinese Familie Rose lamp 6030
Antieke Chinese Familie Rose lamp
Startprijs 800 EUR
Chinese trekpot, 18e eeuw 6031
Chinese trekpot, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
6x Chinese borden, 18e eeuw 6032
6x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Oude Chinese klapmuts kom 6033
Oude Chinese klapmuts kom
Startprijs 1.200 EUR
Oude Chinese Familie Verte dekselpot 6034
Oude Chinese Familie Verte dekselpot
Startprijs 600 EUR
8x Oude/antieke Chinese kommen 6035
8x Oude/antieke Chinese kommen
Startprijs 150 EUR
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit) 6036
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit)
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
2x Antieke Chinese penselenpotten 6037
2x Antieke Chinese penselenpotten

Resultaat:

300 EUR

Oude Chinese vaas op bronzen voet 6038
Oude Chinese vaas op bronzen voet
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Chinese Gendi kan met zilver 6039
Antieke Chinese Gendi kan met zilver

Resultaat:

100 EUR

Grote Familie Rose theepot 6040
Grote Familie Rose theepot
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
19e Eeuwse Chinese kwispedoor 6041
19e Eeuwse Chinese kwispedoor

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Grote oude Familie Rose vaas 6042
Grote oude Familie Rose vaas

Resultaat:

1.100 EUR

2x Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw 6043
2x Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw 6044
Grote Chinese vaas, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Antiek Chinees gemberpotje 6045
Antiek Chinees gemberpotje

Resultaat:

200 EUR

2x Oude Chinese vazen 6046
2x Oude Chinese vazen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke Chinese schotel, 18e - 19e eeuw 6047
Antieke Chinese schotel, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
2x Grote antieke Chinese kommen 6048
2x Grote antieke Chinese kommen

Resultaat:

500 EUR

Oude Chinese drakenschotel 6049
Oude Chinese drakenschotel
Startprijs 1.800 EUR
2x Familie Rose dekselvazen, 19e eeuw 6050
2x Familie Rose dekselvazen, 19e eeuw
Startprijs 1.500 EUR
2x Porseleinen beelden 6051
2x Porseleinen beelden
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Meissen kratervazen 6052
2x Meissen kratervazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Meissen borden, 1920 6053
2x Meissen borden, 1920

Resultaat:

250 EUR

3 Delen oud Duits Meissen porselein 6054
3 Delen oud Duits Meissen porselein
Startprijs 100 EUR
2x Biedermeier-stijl siervazen 6055
2x Biedermeier-stijl siervazen
Startprijs 275 EUR
Antieke Meissen dekselterrine 6056
Antieke Meissen dekselterrine
Startprijs 680 EUR
Verkocht
Grote Meissen dekselterrine 6057
Grote Meissen dekselterrine

Resultaat:

100 EUR

2x Duitse Meissen theekannen 6058
2x Duitse Meissen theekannen
Startprijs 100 EUR
Antieke Meissen sauciere, 1920 6059
Antieke Meissen sauciere, 1920
Startprijs 60 EUR
Verkocht
6x Duits Meissen porselein 6060
6x Duits Meissen porselein

Resultaat:

90 EUR

Porseleinen plaquette 6061
Porseleinen plaquette
Startprijs 175 EUR
Potschappel bonbonschaal, 19e eeuw 6062
Potschappel bonbonschaal, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR
Lot Meissen porselein (4x) 6063
Lot Meissen porselein (4x)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot Meissen kop/schotels 6064
Lot Meissen kop/schotels

Resultaat:

100 EUR

2x Franse flacons, 19e eeuw 6065
2x Franse flacons, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Gesigneerde Weense tassa, 19e eeuw 6066
Gesigneerde Weense tassa, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
2x Weense borden, 19e eeuw 6067
2x Weense borden, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR
Rosenthal tegel 6068
Rosenthal tegel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Duits,Rosenthal servies 6069
Duits,Rosenthal servies

Resultaat:

250 EUR

Rosenthal schotel met zilver-overlay 6070
Rosenthal schotel met zilver-overlay
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Rosenthal vaas met zilver-overlay 6071
Rosenthal vaas met zilver-overlay

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Porseleinen lampenvoet 6072
Porseleinen lampenvoet

Resultaat:

190 EUR

Herend voetschaal 6073
Herend voetschaal
Startprijs 60 EUR
Oude Franse vaas 6074
Oude Franse vaas
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Jugendstil bloempot, 1915 6075
Jugendstil bloempot, 1915

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oud Chinees bord 6076
Oud Chinees bord

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
6x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6077
6x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Imari scheerbekken, 18e eeuw 6078
Imari scheerbekken, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw 6079
Zeldzame Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Oud Chinees vaasje 6080
Oud Chinees vaasje
Startprijs 1.000 EUR
2x Japanse schaaltjes, 17e - 18e eeuw 6081
2x Japanse schaaltjes, 17e - 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Oude Familie Rose vaas 6082
Oude Familie Rose vaas
Startprijs 200 EUR
Oude Chinese gemberpot 6083
Oude Chinese gemberpot
Startprijs 400 EUR
4x Oude Chinese bordjes 6084
4x Oude Chinese bordjes
Startprijs 100 EUR
4x Oude Chinese kommen 6085
4x Oude Chinese kommen
Startprijs 150 EUR
Chinese Familie Verte schaal 6086
Chinese Familie Verte schaal
Startprijs 1.500 EUR
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen 6087
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen
Startprijs 80 EUR
Chinees schoteltje met zilveren kaarsenhouder 6088
Chinees schoteltje met zilveren kaarsenhouder
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Oude Chinese celadon schaal 6089
Oude Chinese celadon schaal

Resultaat:

1.000 EUR

Antieke Chinese Familie Rose vaas, 1900 6090
Antieke Chinese Familie Rose vaas, 1900
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Oude/antieke Chinese dekselpot 6091
Oude/antieke Chinese dekselpot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
3x Oud Chinees porselein 6092
3x Oud Chinees porselein

Resultaat:

120 EUR

2x Oude Kantonese vazen 6093
2x Oude Kantonese vazen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Oude Chinese Familie Rose plaquette 6094
Oude Chinese Familie Rose plaquette

Resultaat:

375 EUR

2x Familie Rose dekseldozen, 19e eeuw 6095
2x Familie Rose dekseldozen, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR