41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

Louis Seize kabinet, 18e eeuw 4000
Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Startprijs 2.000 EUR
Wortelnoten kabinet, 19e eeuw 4001
Wortelnoten kabinet, 19e eeuw
Startprijs 1.600 EUR
Wortelnoten schrijfkabinet, 18e eeuw 4002
Wortelnoten schrijfkabinet, 18e eeuw

6.000 EUR

Engels tandarts meubel, 1900 4003
Engels tandarts meubel, 1900
Startprijs 1.400 EUR
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760 4004
18e Eeuws Hollands kabinet, 1760
Startprijs 2.500 EUR
17e Eeuwse Zeeuwse kast 4005
17e Eeuwse Zeeuwse kast
Startprijs 1.500 EUR
Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani 4006
Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani

2.000 EUR

Louis Seize secretaire 4007
Louis Seize secretaire
Startprijs 1.800 EUR
Antieke pronkkast, 1915 4008
Antieke pronkkast, 1915
Startprijs 800 EUR
Neo Renaissance kast, 19e eeuw 4009
Neo Renaissance kast, 19e eeuw

375 EUR

Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw 4010
Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw
Startprijs 700 EUR
Antiek Frans Gallé bijzettafeltje 4011
Antiek Frans Gallé bijzettafeltje
Startprijs 275 EUR
Eiken kabinet, 18e eeuw 4012
Eiken kabinet, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR
Kersenhouten commode, 19e eeuw 4013
Kersenhouten commode, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR
Duitse boekenkast, 19e eeuw 4014
Duitse boekenkast, 19e eeuw

1.200 EUR

Schouwstuk met schilderij 4015
Schouwstuk met schilderij

500 EUR

Antieke vitrinekast, 1900 4016
Antieke vitrinekast, 1900

500 EUR

Zeldzame Franse narrenkast, 19e eeuw 4017
Zeldzame Franse narrenkast, 19e eeuw

1.250 EUR

Antieke mahonie vitrine, 1880 4018
Antieke mahonie vitrine, 1880
Startprijs 400 EUR
Amsterdams kabinet, 18e eeuw 4019
Amsterdams kabinet, 18e eeuw

750 EUR

Hollandse bonheur, 1860 4020
Hollandse bonheur, 1860

600 EUR

Chovi Les Eames zetel + voetenbank 4021
Chovi Les Eames zetel + voetenbank

1.800 EUR

Chovi Les Eames zetel 4022
Chovi Les Eames zetel

1.700 EUR

Louis Seize kabinet, 1780 4023
Louis Seize kabinet, 1780

850 EUR

Antieke Engelse vitrine opzetkast, 1900 4024
Antieke Engelse vitrine opzetkast, 1900
Startprijs 500 EUR
Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800 4025
Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800
Startprijs 600 EUR
Antieke Gründerzeit vitrine, 1880 4026
Antieke Gründerzeit vitrine, 1880

500 EUR

2x Prachtige gestoken Chinese consoles 4027
2x Prachtige gestoken Chinese consoles
Startprijs 500 EUR
Franse Barokkast, 1770 4028
Franse Barokkast, 1770

700 EUR

Antieke Duitse wortelnoten penantcommode, 1880 4029
Antieke Duitse wortelnoten penantcommode, 1880

350 EUR

Engelse Chest on Chest, 18e eeuw 4030
Engelse Chest on Chest, 18e eeuw

400 EUR

Beschilderd Barok bed, 18e eeuw 4031
Beschilderd Barok bed, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
6x Moderne design stoelen 4032
6x Moderne design stoelen
Startprijs 500 EUR
Electrische lederen comfort zetel 4033
Electrische lederen comfort zetel
Startprijs 250 EUR
Tafel met marqueterie, 18e eeuw 4034
Tafel met marqueterie, 18e eeuw

250 EUR

Biedermeier secretaire, 1820 4035
Biedermeier secretaire, 1820
Startprijs 600 EUR
Barok pastoorskast, 18e eeuw 4036
Barok pastoorskast, 18e eeuw
Startprijs 800 EUR
Wortelnoten bureau, 18e eeuw 4037
Wortelnoten bureau, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Antieke Chinese hocker met marmer 4038
Antieke Chinese hocker met marmer
Startprijs 400 EUR
Bouille meubel met inleg 4039
Bouille meubel met inleg
Startprijs 2.500 EUR
6x Barok-stijl stoelen, 1920 4040
6x Barok-stijl stoelen, 1920

900 EUR

Louis Quinze-stijl commode 4041
Louis Quinze-stijl commode

250 EUR

Louis Quinze-stijl commode 4042
Louis Quinze-stijl commode
Startprijs 350 EUR
Amelander tafelblad, 18e eeuw 4043
Amelander tafelblad, 18e eeuw

750 EUR

Mini Cooper bankje 4044
Mini Cooper bankje
Startprijs 400 EUR
Oude eiken 3-deurs spinde 4045
Oude eiken 3-deurs spinde

200 EUR

Duitse kast met inleg, 1800 4046
Duitse kast met inleg, 1800

400 EUR

Duitse penant commode 4047
Duitse penant commode
Startprijs 300 EUR
Vertico met opstand 4048
Vertico met opstand
Startprijs 400 EUR
Zeldzame wijnkoeler, 1830 4049
Zeldzame wijnkoeler, 1830
Startprijs 450 EUR
Neo Renaissance kast, 1860 4050
Neo Renaissance kast, 1860

250 EUR

Poort vitrine opzetkast, 19e eeuw 4051
Poort vitrine opzetkast, 19e eeuw

250 EUR

Oude Engelse breakfront boekenkast 4052
Oude Engelse breakfront boekenkast
Startprijs 200 EUR
Hollandse secretaire 4053
Hollandse secretaire

150 EUR

Louis Seize rolluikkastje, 18e eeuw 4054
Louis Seize rolluikkastje, 18e eeuw

150 EUR

Grote gestoken stoel, 19e eeuw 4055
Grote gestoken stoel, 19e eeuw

250 EUR

18e Eeuws eiken kabinet 4056
18e Eeuws eiken kabinet

350 EUR

2x Montis fauteuils 4057
2x Montis fauteuils

350 EUR

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4058
Wortelnoten kabinet, 18e eeuw

1.750 EUR

Mahoniehouten commode, 1830 4059
Mahoniehouten commode, 1830
Startprijs 300 EUR
Duits halkastje, 1880 4060
Duits halkastje, 1880

220 EUR

Schrijfbureau, 1870 4061
Schrijfbureau, 1870

450 EUR

Originele Engelse hoekkast, 18e eeuw 4062
Originele Engelse hoekkast, 18e eeuw

550 EUR

Wandtafeltje met putti 4063
Wandtafeltje met putti
Startprijs 225 EUR
Spiegel met kroon, 19e eeuw 4064
Spiegel met kroon, 19e eeuw

150 EUR

Spiegel met kroon, 19e eeuw 4065
Spiegel met kroon, 19e eeuw

150 EUR

Wortelnoten chiffoniere 4066
Wortelnoten chiffoniere

200 EUR

Engelse vitrinekast, 1920 4067
Engelse vitrinekast, 1920
Startprijs 200 EUR
Boekenkast, Amsterdamse School 4068
Boekenkast, Amsterdamse School
Startprijs 100 EUR
Wortelnoten porseleinkast 4069
Wortelnoten porseleinkast
Startprijs 275 EUR
Wortelnoten bestekcommode 4070
Wortelnoten bestekcommode

80 EUR

Franse etagiere-tafel, 19e eeuw 4071
Franse etagiere-tafel, 19e eeuw

200 EUR

Gründerzeit bureau, 1890 4072
Gründerzeit bureau, 1890

190 EUR

Barok commode, 18e - 19e eeuw 4073
Barok commode, 18e - 19e eeuw

150 EUR

Jachtkast, 1880 4074
Jachtkast, 1880
Startprijs 500 EUR
Moderne lederen relaxstoel 4075
Moderne lederen relaxstoel
Startprijs 300 EUR
Wortelnoten commode 4076
Wortelnoten commode

100 EUR

Wortelnoten theetafel 4077
Wortelnoten theetafel

90 EUR

Italiaanse hoekkast 4078
Italiaanse hoekkast
Startprijs 100 EUR
Antiek eiken theekastje, 1920 4079
Antiek eiken theekastje, 1920

100 EUR

Franse piedestal, 19e eeuw 4080
Franse piedestal, 19e eeuw

120 EUR

2-Persoons Biedermeier/Empire bed, 1830 4081
2-Persoons Biedermeier/Empire bed, 1830

220 EUR

Antieke Louis Philippe secretaire, 1860 4082
Antieke Louis Philippe secretaire, 1860

150 EUR

Antieke scheepshutkoffer met lades 4083
Antieke scheepshutkoffer met lades
Startprijs 80 EUR
Engelse etagiere-klaptafel, 19e eeuw 4084
Engelse etagiere-klaptafel, 19e eeuw
Startprijs 110 EUR
Boekenkast 4085
Boekenkast
Startprijs 400 EUR
Hollandse Barok vitrinekast, 1780 4086
Hollandse Barok vitrinekast, 1780
Startprijs 1.500 EUR
Jugendstil boekenkast, 1915 4087
Jugendstil boekenkast, 1915
Startprijs 100 EUR
Oude Engelse Tilt top tafel 4088
Oude Engelse Tilt top tafel
Startprijs 100 EUR
Eiken 3-laden onderstuk, 1800 4089
Eiken 3-laden onderstuk, 1800

100 EUR

Eiken speeltafel, 19e eeuw 4090
Eiken speeltafel, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Houtgestoken bankje, 1880 4091
Houtgestoken bankje, 1880
Startprijs 125 EUR
2x Antieke armleunstoelen, 1890 4092
2x Antieke armleunstoelen, 1890
Startprijs 120 EUR
Antieke 2-zitsbank, 1890 4093
Antieke 2-zitsbank, 1890

125 EUR

Antieke Hollandse kuifkast, 1800 4094
Antieke Hollandse kuifkast, 1800

350 EUR

Kersenhouten secretaire, 1820 4095
Kersenhouten secretaire, 1820
Startprijs 1.300 EUR