Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kleine antieke polyphon, 1900 2000
Kleine antieke polyphon, 1900
2x Kapitale vuurvergulde kaarskandelaren , 1820 2001
2x Kapitale vuurvergulde kaarskandelaren , 1820
Startprijs 2.400 EUR
Antieke Jugendstil lamp, 1915 2002
Antieke Jugendstil lamp, 1915
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Antieke Duitse speeldoos 2003
Antieke Duitse speeldoos

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Napoleon III bronzen tafelstuk, 1870 2004
Napoleon III bronzen tafelstuk, 1870

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese rituele wijnhouder, 18e -19e eeuw 2005
Zeldzame Chinese rituele wijnhouder, 18e -19e eeuw

Resultaat:

380 EUR

19e Eeuwse hengselmand, 1870 2006
19e Eeuwse hengselmand, 1870
Startprijs 250 EUR
2x Empire kandelaren, 19e eeuw 2007
2x Empire kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Antiek bronzen figuur, 1880 2008
Antiek bronzen figuur, 1880
Startprijs 260 EUR
Verkocht
Cloisonné wierookpotje 2009
Cloisonné wierookpotje

Resultaat:

3.800 EUR

Antiek miniatuur portret 2010
Antiek miniatuur portret
Startprijs 450 EUR
IJzeren geldkist 2011
IJzeren geldkist
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke apothekers gaper 2012
Antieke apothekers gaper

Resultaat:

500 EUR

19e Eeuwse dekseldoos 2013
19e Eeuwse dekseldoos
Startprijs 250 EUR
2x Kapitale bronzen kaarskandelaren 2014
2x Kapitale bronzen kaarskandelaren
Startprijs 1.400 EUR
Antiek tafelstuk, 1915 2015
Antiek tafelstuk, 1915
Startprijs 130 EUR
2x Antieke marmeren cassoletten, 1900 2016
2x Antieke marmeren cassoletten, 1900
Startprijs 550 EUR
Zeldzame bureaulamp 2017
Zeldzame bureaulamp
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke piedestal met beeld, 1900 2018
Antieke piedestal met beeld, 1900

Resultaat:

480 EUR

Twee marmeren cassoletten 2019
Twee marmeren cassoletten
Startprijs 550 EUR
Verkocht
2x Aziatische bronzen speelgoed paarden 2020
2x Aziatische bronzen speelgoed paarden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese gespsluiting met jade 2021
Chinese gespsluiting met jade

Resultaat:

1.100 EUR

Antieke Japanse figurengroep 2022
Antieke Japanse figurengroep
Startprijs 350 EUR
2x Empire kandelaren, 19e eeuw 2023
2x Empire kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 425 EUR
Bronzen Hoorn des Overvloeds 2024
Bronzen Hoorn des Overvloeds
Startprijs 200 EUR
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw 2025
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 425 EUR
2x Antieke coupes, 1900 2026
2x Antieke coupes, 1900
Startprijs 140 EUR
2x Antieke schenkkannen 2027
2x Antieke schenkkannen
Startprijs 150 EUR
Oude messing lampenvoet 2028
Oude messing lampenvoet
Startprijs 125 EUR
Whiskey karaffen + dienblad, plated 2029
Whiskey karaffen + dienblad, plated
Startprijs 80 EUR
2x Japanse kalebas cloisonne vazen 2030
2x Japanse kalebas cloisonne vazen
Startprijs 375 EUR
Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw 2031
Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Venetiaanse stalamp 2032
Venetiaanse stalamp
Startprijs 300 EUR
Antieke lamp, Krantenverkoper 2033
Antieke lamp, Krantenverkoper
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Antieke Hollandse scheepskijker 2034
Antieke Hollandse scheepskijker

Resultaat:

425 EUR

Antiek tafelstuk, 1915 2035
Antiek tafelstuk, 1915
Startprijs 90 EUR
Antiek tafelstuk, 1880 2036
Antiek tafelstuk, 1880
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Antieke blauwe vaas, 1870 2037
Antieke blauwe vaas, 1870

Resultaat:

100 EUR

Bavelaar (diorama) 2038
Bavelaar (diorama)
Startprijs 300 EUR
Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840 2039
Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Grote cloisonné Geisha 2040
Grote cloisonné Geisha

Resultaat:

175 EUR

Japanse cloisonné Geisha 2041
Japanse cloisonné Geisha
Startprijs 175 EUR
Antieke tafelspiegel, 1915 2042
Antieke tafelspiegel, 1915
Startprijs 225 EUR
Zwitserse Reuge speeldoos 2043
Zwitserse Reuge speeldoos
Startprijs 420 EUR
Franse tafellamp, 1900 2044
Franse tafellamp, 1900
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Antieke tafellamp, 1920 2045
Antieke tafellamp, 1920

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke barograaf, 1920 2046
Antieke barograaf, 1920

Resultaat:

140 EUR

Antieke blikken beschilderde kaarskandelaar 2047
Antieke blikken beschilderde kaarskandelaar
Startprijs 250 EUR
Antieke Zwitserse speeldoos 2048
Antieke Zwitserse speeldoos
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Antieke lakstempel in cassette 2049
Antieke lakstempel in cassette

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Aigner lederen dokterstas 2050
Aigner lederen dokterstas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Art Deco-stijl tafellamp 2051
Art Deco-stijl tafellamp

Resultaat:

120 EUR

2x 19e Eeuwse bronzen pronkvazen 2052
2x 19e Eeuwse bronzen pronkvazen
Startprijs 375 EUR
Antieke Jugendstil koekjestrommel 2053
Antieke Jugendstil koekjestrommel
Startprijs 40 EUR
Antieke jardiniere, 1915 2054
Antieke jardiniere, 1915
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Oosters snijwerk met olifanten 2055
Oosters snijwerk met olifanten

Resultaat:

225 EUR

2x Messing wandkandelaren 2056
2x Messing wandkandelaren
Startprijs 140 EUR
19e Eeuws tafelstuk 2057
19e Eeuws tafelstuk
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Antieke bronzen fotolijst, 1880 2058
Antieke bronzen fotolijst, 1880

Resultaat:

50 EUR

4x Antieke Chinese waterketels, 1900 2059
4x Antieke Chinese waterketels, 1900
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Jugendstil koekjespot 2060
Jugendstil koekjespot

Resultaat:

130 EUR

Antieke marmeren Art Deco schaal, 1935 2061
Antieke marmeren Art Deco schaal, 1935
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Antieke kruideniers voorraadblikken 2062
2x Antieke kruideniers voorraadblikken

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil messing gaslamp , 1915 2063
Antieke Jugendstil messing gaslamp , 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude bronzen Tibetaanse tempelbel 2064
Oude bronzen Tibetaanse tempelbel

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
8x Inktsteentjes 2065
8x Inktsteentjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oud messing 2066
3x Oud messing

Resultaat:

60 EUR

Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900 2067
Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Perzische lakwerkschaal 2068
Perzische lakwerkschaal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oud/antiek Tibetaans ritueel mes 2069
Oud/antiek Tibetaans ritueel mes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk 2070
Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oude perkamentrol met tekst 2071
Oude perkamentrol met tekst

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
2x Oosterse schriftplanken 2072
2x Oosterse schriftplanken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese bronzen wierookschaal 2073
Chinese bronzen wierookschaal

Resultaat:

275 EUR

Oude Chinese sculptuur 2074
Oude Chinese sculptuur
Startprijs 70 EUR
3x Bamboe penselenvazen 2075
3x Bamboe penselenvazen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Neo Renaissance kandelaren 2076
2x Neo Renaissance kandelaren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Joodse Menora kandelaren 2077
3x Joodse Menora kandelaren

Resultaat:

35 EUR

2x Antieke Hollandse bronzen kandelaren, 17e - 18e eeuw 2078
2x Antieke Hollandse bronzen kandelaren, 17e - 18e eeuw
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2x Antieke kandelaren 2079
2x Antieke kandelaren

Resultaat:

60 EUR

2x 19e Eeuwse kandelaren 2080
2x 19e Eeuwse kandelaren
Startprijs 150 EUR
2x Penkandelaren, 18e eeuw 2081
2x Penkandelaren, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Grote kaarskandelaren 2082
2x Grote kaarskandelaren

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
2x Kerkelijke kaarskandelaren 2083
2x Kerkelijke kaarskandelaren

Resultaat:

60 EUR

Bronzen penkandelaar 2084
Bronzen penkandelaar
Startprijs 130 EUR
Neo Gotische kandelaar, 19e eeuw 2085
Neo Gotische kandelaar, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
2x Messing kandelaren 2086
2x Messing kandelaren
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Antieke bronzen kandelaren 2087
2x Antieke bronzen kandelaren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke bijbellegger, 1900 2088
Antieke bijbellegger, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kistje met messing, 18e - 19e eeuw 2089
Kistje met messing, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Antieke granaathuls met voorstelling 2090
Antieke granaathuls met voorstelling
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Palissander theekist, 19e eeuw 2091
Palissander theekist, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke snuiftabakdoos, 1900 2092
Antieke snuiftabakdoos, 1900

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwalder dekseldoos 2093
Antieke Schwarzwalder dekseldoos

Resultaat:

80 EUR

Oude Chinese lakwerkdoos 2094
Oude Chinese lakwerkdoos
Startprijs 60 EUR
2x Art Deco dekseldoosjes 2095
2x Art Deco dekseldoosjes
Startprijs 60 EUR