Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot 5000
Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot
Startprijs 1.450 EUR
2x Antieke Weense bronzen 5001
2x Antieke Weense bronzen
Startprijs 650 EUR
Religieus beeld, 18e eeuw 5002
Religieus beeld, 18e eeuw
Startprijs 550 EUR
Antiek verguld bronzen figuur, Meisje met vlinder op arm 5003
Antiek verguld bronzen figuur, Meisje met vlinder op arm
Startprijs 650 EUR
Verkocht
2x Antieke beelden, Amerikaanse boksers 5004
2x Antieke beelden, Amerikaanse boksers

Resultaat:

1.100 EUR

Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy 5005
Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Antiek bronzen beeld, Jachthond 5006
Antiek bronzen beeld, Jachthond

Resultaat:

400 EUR

18e Eeuws beeld, Sint Nikolaas 5007
18e Eeuws beeld, Sint Nikolaas
Startprijs 750 EUR
G. Bailly bronsje, Meisje met ivoren gezicht 5008
G. Bailly bronsje, Meisje met ivoren gezicht
Startprijs 480 EUR
Antiek bronzen figuur, Matroos met pistool 5009
Antiek bronzen figuur, Matroos met pistool
Startprijs 650 EUR
Bronzen stier, Pierre Chenet 5010
Bronzen stier, Pierre Chenet
Startprijs 500 EUR
Bronzen dame, Pierre Chenet 5011
Bronzen dame, Pierre Chenet
Startprijs 350 EUR
Bronzen figuur, Vrouw met kersen op schort 5012
Bronzen figuur, Vrouw met kersen op schort
Startprijs 550 EUR
2x Antieke bronzen beelden 5013
2x Antieke bronzen beelden
Startprijs 325 EUR
Grote 17e eeuwse piëta 5014
Grote 17e eeuwse piëta
Startprijs 350 EUR
Antiek verguld bronsje, Jongetje met laars 5015
Antiek verguld bronsje, Jongetje met laars
Startprijs 140 EUR
2x Antieke bronzen figuren, Lachend/Huilend kind 5016
2x Antieke bronzen figuren, Lachend/Huilend kind
Startprijs 400 EUR
Bronzen meisjesbuste 5017
Bronzen meisjesbuste
Startprijs 220 EUR
Antieke bronzen buste, 1900 5018
Antieke bronzen buste, 1900
Startprijs 650 EUR
Antiek vergulde Mercurius, 1900 5019
Antiek vergulde Mercurius, 1900
Startprijs 200 EUR
Japans bronzen beeld, 19e eeuw 5020
Japans bronzen beeld, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, Romeinse keizer 5021
Bronzen beeld, Romeinse keizer
Startprijs 225 EUR
Antiek Frans terracotta beeld, 1900 5022
Antiek Frans terracotta beeld, 1900
Startprijs 425 EUR
Chinees houtgesneden polychrome figuur, 18e -19e eeuw 5023
Chinees houtgesneden polychrome figuur, 18e -19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Grote bronzen buste 5024
Grote bronzen buste
Startprijs 280 EUR
Bronzen beeld, Liefdespaar 5025
Bronzen beeld, Liefdespaar
Startprijs 200 EUR
Antiek tinnen figuur, Naakte dame 5026
Antiek tinnen figuur, Naakte dame
Startprijs 150 EUR
Beeld van Napoleon, 1920 5027
Beeld van Napoleon, 1920
Startprijs 140 EUR
Antiek bronzen figuur, Naakte dame 5028
Antiek bronzen figuur, Naakte dame
Startprijs 125 EUR
Bronzen figuur, Chinese hoogwaardigheidsbekleder 5029
Bronzen figuur, Chinese hoogwaardigheidsbekleder
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Cowboys te paard 5030
Bronzen figuur, Cowboys te paard

Resultaat:

1.150 EUR

3x Oude lava stenen boeddha's 5031
3x Oude lava stenen boeddha's
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2x Oude/antieke lava stenen boeddha hoofden 5032
2x Oude/antieke lava stenen boeddha hoofden

Resultaat:

80 EUR

Antiek vergulde bronzen faun, 1900 5033
Antiek vergulde bronzen faun, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Afrikaanse vrouwenbuste 5034
Afrikaanse vrouwenbuste

Resultaat:

90 EUR

Antiek bronzen figuur, Voetballer 5035
Antiek bronzen figuur, Voetballer
Startprijs 125 EUR
Bronzen beeld 5036
Bronzen beeld
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Antiek bronzen beeld, Monnik 5037
Antiek bronzen beeld, Monnik

Resultaat:

125 EUR

Antieke gipsen damesbuste, 1915 5038
Antieke gipsen damesbuste, 1915
Startprijs 160 EUR
Bronzen putti met vogel 5039
Bronzen putti met vogel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke marmeren buste, 1880 5040
Antieke marmeren buste, 1880

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Art Deco beeld, Hazewindhond 5041
Art Deco beeld, Hazewindhond

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek beeld, Jongeman met hazewindhond 5042
Antiek beeld, Jongeman met hazewindhond

Resultaat:

85 EUR

Antiek figuur, Matroos 5043
Antiek figuur, Matroos
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Erotisch 5044
Bronzen beeld, Erotisch

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Japanse bronzen plaquette, 1920 5045
Antieke Japanse bronzen plaquette, 1920

Resultaat:

200 EUR

Oud verguld bronzen boeddhistisch figuur 5046
Oud verguld bronzen boeddhistisch figuur
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, Leeuw 5047
Bronzen beeld, Leeuw
Startprijs 60 EUR
Antiek bronzen plaquette 5048
Antiek bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR
2x Bronzen boeddha's 5049
2x Bronzen boeddha's
Startprijs 60 EUR
Oud Afrikaans beeld van natuursteen 5050
Oud Afrikaans beeld van natuursteen
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Oosterse terracotta sculptuur 5051
Oosterse terracotta sculptuur

Resultaat:

80 EUR

Antieke bronzen plaquette 5052
Antieke bronzen plaquette
Startprijs 50 EUR
Antiek bronzen buste, Napoleon 5053
Antiek bronzen buste, Napoleon
Startprijs 65 EUR
Antiek tinnen Jugendstil figuur, Vrouw met mandoline 5054
Antiek tinnen Jugendstil figuur, Vrouw met mandoline
Startprijs 65 EUR
Oud marmeren boeddha beeld 5055
Oud marmeren boeddha beeld
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen uiltje 5056
Bronzen uiltje

Resultaat:

40 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje 5057
Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje
Startprijs 560 EUR
2x Figuren, Musikanten 5058
2x Figuren, Musikanten
Startprijs 40 EUR
2x Oude bronzen figuren 5059
2x Oude bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antiek bronzen figuur, Boer met klompen 5060
Antiek bronzen figuur, Boer met klompen

Resultaat:

180 EUR

Bronzen beeld, Adelaar 5061
Bronzen beeld, Adelaar
Startprijs 160 EUR
2x Antieke Franse beelden, 1900 5062
2x Antieke Franse beelden, 1900
Startprijs 140 EUR
Antiek Frans beeld, Herderin met schaap 5063
Antiek Frans beeld, Herderin met schaap
Startprijs 60 EUR
2x Antieke bustes 5064
2x Antieke bustes
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Eend 5065
Bronzen beeld, Eend

Resultaat:

110 EUR

Antiek verguld beeld, vrouw met leeuw 5066
Antiek verguld beeld, vrouw met leeuw
Startprijs 500 EUR
2x Oude figuren 5067
2x Oude figuren
Startprijs 60 EUR
Oud natuurstenen boeddhahoofd 5068
Oud natuurstenen boeddhahoofd
Startprijs 200 EUR
Don Quichot beeld 5069
Don Quichot beeld
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Heilig hart beeld, 19e eeuw 5070
Heilig hart beeld, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Bronzen beeld, Patrijzen 5071
Bronzen beeld, Patrijzen
Startprijs 100 EUR
Gouda platelen figuur, Christus met lam 5072
Gouda platelen figuur, Christus met lam
Startprijs 90 EUR
Oude gestoken Chinese sculptuur, 1930 5073
Oude gestoken Chinese sculptuur, 1930
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke messing plaquette, Napoleon 5074
Antieke messing plaquette, Napoleon

Resultaat:

50 EUR

Bronzen beeld, Golfspeler 5075
Bronzen beeld, Golfspeler
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Antieke beelden 5076
2x Antieke beelden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Oude bronzen Boeskookmannetjes 5077
2x Oude bronzen Boeskookmannetjes

Resultaat:

50 EUR

3x Italiaanse Peltro muizen 5078
3x Italiaanse Peltro muizen
Startprijs 30 EUR
Antiek beeldje, Baby op kinderstoel 5079
Antiek beeldje, Baby op kinderstoel
Startprijs 70 EUR
Antieke terracotta buste 5080
Antieke terracotta buste
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Valk 5081
Bronzen beeld, Valk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke Indonesische vaas 5082
Antieke Indonesische vaas

Resultaat:

85 EUR

T. Curts, Romeins paar bij bank 5083
T. Curts, Romeins paar bij bank
Startprijs 475 EUR
Oud Oosters houtsnijwerk 5084
Oud Oosters houtsnijwerk
Startprijs 50 EUR
4x Antieke religieuze figuren 5085
4x Antieke religieuze figuren
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Aphrodithe 5086
Bronzen beeld, Aphrodithe

Resultaat:

140 EUR

Art Deco bronzen kinderbuste 5087
Art Deco bronzen kinderbuste
Startprijs 140 EUR
Oud/antiek gestoken figuur 5088
Oud/antiek gestoken figuur
Startprijs 30 EUR
3x Oosterse figuren 5089
3x Oosterse figuren
Startprijs 50 EUR
Bronzen eland 5090
Bronzen eland
Startprijs 170 EUR
Antieke bronzen figuur, Kinderen met ezel 5091
Antieke bronzen figuur, Kinderen met ezel
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Houtgesneden Pierrot 5092
Houtgesneden Pierrot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Houten heilig beeld, 17e - 18e eeuw 5093
Houten heilig beeld, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Antiek gestoken buste, 18e - 19e eeuw 5094
Antiek gestoken buste, 18e - 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Oude Oosterse boeddha 5095
Oude Oosterse boeddha
Startprijs 70 EUR