41. Juniveiling 2019

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

5-Delige bijzettafel 4152
5-Delige bijzettafel

100 EUR

Voltaire stoel in Barok-stijl 4151
Voltaire stoel in Barok-stijl

50 EUR

Antieke Louis Philippe naaitafel, 1860 4148
Antieke Louis Philippe naaitafel, 1860

70 EUR

Medicijnkastje, 19e eeuw 4146
Medicijnkastje, 19e eeuw

50 EUR

Antieke bonheur, 1860 4142
Antieke bonheur, 1860

325 EUR

Antieke Willem III wijntafel, 1860 4139
Antieke Willem III wijntafel, 1860

130 EUR

Louis Philippe naaitafeltje, 1870 4138
Louis Philippe naaitafeltje, 1870

90 EUR

4x Antieke armleunstoelen 4135
4x Antieke armleunstoelen

225 EUR

Barok commode, 19e eeuw 4134
Barok commode, 19e eeuw

60 EUR

Ingelegde Franse naaitafel, 19e eeuw 4133
Ingelegde Franse naaitafel, 19e eeuw

80 EUR

Mahonie breistoel, 19e eeuw 4132
Mahonie breistoel, 19e eeuw

50 EUR

Commode met marmeren blad 4131
Commode met marmeren blad

100 EUR

Antieke pathefoon, 1915 4128
Antieke pathefoon, 1915

160 EUR

Halspiegel in Rococo-stijl 4125
Halspiegel in Rococo-stijl

70 EUR

Engelse Regency tafel 4114
Engelse Regency tafel

100 EUR

Hollandse Hindelopen hoekkast 4110
Hollandse Hindelopen hoekkast
Startprijs 90 EUR
Engelse secretaire, 18e eeuw 4109
Engelse secretaire, 18e eeuw

180 EUR

Antiek zwart kastje, 1870 4106
Antiek zwart kastje, 1870
Startprijs 80 EUR
Eiken buffet, 1880 4104
Eiken buffet, 1880

150 EUR

Franse buffetkast, 19e eeuw 4102
Franse buffetkast, 19e eeuw

200 EUR

Gestoken Engels tafeltje 4099
Gestoken Engels tafeltje

200 EUR

Louis Seize commode, 1800 4097
Louis Seize commode, 1800

150 EUR

Antieke Hollandse kuifkast, 1800 4094
Antieke Hollandse kuifkast, 1800

350 EUR

Antieke 2-zitsbank, 1890 4093
Antieke 2-zitsbank, 1890

125 EUR