Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

T. Anconé, Edelhert in bos 1350
T. Anconé, Edelhert in bos
Startprijs 65 EUR
A. Sokolov, Blokhut met paardenkar 1175
A. Sokolov, Blokhut met paardenkar
Startprijs 70 EUR
3x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1223
3x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 70 EUR
F. Subat?, Kleurrijk landschap 1253
F. Subat?, Kleurrijk landschap
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd, Boerderij met waterput 1256
Ongesigneerd, Boerderij met waterput
Startprijs 70 EUR
B. Boeziek, Balkon met bloemen 1292
B. Boeziek, Balkon met bloemen
Startprijs 70 EUR
H. Bruneau?, Kleurrijk stilleven 1348
H. Bruneau?, Kleurrijk stilleven
Startprijs 70 EUR
J. de Boer, Vaas met bloemen 1353
J. de Boer, Vaas met bloemen
Startprijs 70 EUR
Peter Meurs, Twentse watermolen 1400
Peter Meurs, Twentse watermolen
Startprijs 70 EUR
Michel Podalka, Florale voorstelling 1463
Michel Podalka, Florale voorstelling
Startprijs 70 EUR
H. Balsink, De kolk van tante Lize 1385
H. Balsink, De kolk van tante Lize
Startprijs 75 EUR
Guillaume Corneille, Duif met zon 1413
Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 75 EUR
A. Tahon, Oude man bij boom met kinderen 1176
A. Tahon, Oude man bij boom met kinderen
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesig., Kade Amsterdam bij Alkmaar steiger 1200
Onduid. gesig., Kade Amsterdam bij Alkmaar steiger
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Maria ikoon op blik 1201
Ongesigneerd, Maria ikoon op blik
Startprijs 80 EUR
4x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1221
4x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 80 EUR
4x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1224
4x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 80 EUR
K. Heijmans, Gezicht op haven van Antwerpen 1261
K. Heijmans, Gezicht op haven van Antwerpen
Startprijs 80 EUR
Serie van 10 antieke prenten 1277
Serie van 10 antieke prenten
Startprijs 80 EUR
G. Bakker, Drentse plaggenhut 1315
G. Bakker, Drentse plaggenhut
Startprijs 80 EUR
Steggerda, Landschap met ven en boot 1316
Steggerda, Landschap met ven en boot
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesig., Mediterraans stadsgezicht 1318
Onduid. gesig., Mediterraans stadsgezicht
Startprijs 80 EUR
Graadt van Roggen, Portret studie 1336
Graadt van Roggen, Portret studie
Startprijs 80 EUR
Willem Heytman, Boten langs de kade 1346
Willem Heytman, Boten langs de kade
Startprijs 80 EUR