Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws houtgestoken figuur
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse houtgestoken gepolychromeerde Barok figuur. Italië? Oudere restauratie. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

Bronzen vrouw (tuinbeeld)
Resultaat: 300 EUR

Bronzen tuinbeeld. Halfnaakte vrouw met kruik als waterloop. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 45 x 55 cm. In goede staat.

3x Chinese kommen, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerken. Afmeting: 7,3 x ø 15,3 cm. / 7,5 x ø 14,4 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

Oude/antieke Chinese vaas met witte craquelé glazuur. Acht-kantig. Afmeting: 16,5 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese dekselpotten
Resultaat: 300 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen dekselpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 47 x ø 25,5 cm. In goede staat.

Chinees terracotta paard
Resultaat: 300 EUR

Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.

5x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.

Antieke Chinese druivenschotel
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.

Gouden koordarmband met fl 5,-
Resultaat: 290 EUR

Geelgouden koordarmband met gouden munt, 585/000. Koordarmband, ø 4,5 mm, met bij de karabijnhaak een bewerkte muntrand met een gouden fl 5,-, naslag, 585/000. lengte 21 cm. ca 13,3 gram. In goede st...

Gouden dameshorloge
Resultaat: 290 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met geelgouden schakelband. Merk Roamer, met een vierkante kast. 15x15mm, lengte 17 cm. ca 19,1 gram. In goede staat

M. Graham, Landschap met hoenderhof
Resultaat: 290 EUR

M. Graham. 20e Eeuw. Landschap met hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

Antiek Oosters geweer
Resultaat: 290 EUR

Antiek Oosters geweer met bewerkte randen om de loop en lontontsteking, zwartkruit kolf gerepareerd. Afmeting: L 160 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Louis Quinze staande klok
Resultaat: 290 EUR

18e Eeuwse notenhouten Louis Quinze staande klok met ijzeren uurwerk. Drie-delig. Anno 1770. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Louis Seize staande klok
Resultaat: 290 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize staande klok met ijzeren uurwerk en wekkerfunctie. Twee-delig. Afmeting: H 270 cm. In goede staat.

Spillegang horloge, schildpad
Resultaat: 285 EUR

Bijzonder spillegang zakhorloge in beschermkast gemaakt uit schildpad. ø 50mm. Voorzien van witte wijzerplaat met zwarte cijfers. Uurwerk getekend: J. Perins, London. Gerestaureerd aan de kast, divers...

Chinees kaststel
Resultaat: 285 EUR

Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier tekens bodemmerk. Kang Xy gemerkt. 19e Eeuw. Eén vaas haarscheur, twee vazen goed, één vaas randschade. Afmeting: 24 - 26 cm. In redeli...

Kristallen tafelset met zilver
Resultaat: 280 EUR

Drie-delige geslepen kristallen tafelset met fraaie zilveren montering in de vorm van zwanen met slanke hals en uitvouwbare vleugels. Aflopend in grootte. Afmeting: 22, 13, 7 cm. In goede staat.

Paar zilveren kandelaars
Resultaat: 280 EUR

Paar zilveren kandelaars, 835/000, op ronde voet met gelobde bewerking. Enkele deukjes, verder in goede staat.

3-Delige zilveren set
Resultaat: 280 EUR

Zilveren theeservies, 800/000, 3 delig met theekan, melkkan en suikerbak, met een 10-hoekige vorm geplaatst op ronde voet. 19x8,5x15cm, 12x8,5x6cm en ø 8,5x5cm. MT.: Gebrüder Kühn, Schwabisch Gmünd. T...

Onduid. gesig., Dorp op klip
Resultaat: 280 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Kyrillisch? Russische School? Dorp op klip en reddingssloep met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 23 cm. In goede staat.

J.A.V. Breda, Tromphe L'oeil
Resultaat: 280 EUR

Bijzondere Tromphe L'oeil aquarel/gravure. Getekend door J.A.V. Breda 1797. Met teksten en landschappen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

Drie gewichten koekoeksklok
Resultaat: 280 EUR

Drie gewichten Duitse koekoeksklok met speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Bronzen dame, Pierre Chenet
Resultaat: 280 EUR

Bronzen dame. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels onderkant. 20e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.