Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
362 Resultaten
Kavel: 6088

Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 5.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderde florale decors. Keizerlijk gele + blauw-groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 35 x 15,5 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 6033

Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 4.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken, floraal, vleermuizen en goud decor. Met etiket. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 6354

Chinese drakenvaas

Resultaat: 1.600 EUR

Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6158

Chinese kruik met oren

Resultaat: 1.405 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kruik met twee oren. Floraal + tekst. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 6276

Lot spekstenen beeldjes

Resultaat: 1.300 EUR

Groot lot oude/antieke diverse Chinese spekstenen figuren. 20e Eeuw. Signaturen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 6600

Oude bruine Chinese celadon vaas

Resultaat: 1.100 EUR

Oude bruine Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk en craquele glazuur + herkomst sticker. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.


Kavel: 6000

Antiek Meissen beeld, Paard met Arabische moor

Resultaat: 1.000 EUR

Groot antiek Duits Meissen beeld. Paard met Arabische moor en bloemen. 18e - 19e Eeuw. Teugel beschadigd, chipje oor, enkele chips bloemen. Afmeting: 44 x 37 x 19 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6551

Grote oude Chinese vaas (blauw/wit)

Resultaat: 1.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 6098

Oude Chinese jade gesneden beker

Resultaat: 875 EUR

Grote oude Chinese jade gesneden dubbele beker met grip en draak. Afmeting: 12,5 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6087

2x 18e Eeuwse Familie Rose borden

Resultaat: 850 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met geisha's in tuin decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6211

Grote oude Chinese vaas

Resultaat: 850 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met florale decor + bodemmerk. Afmeting: 38 cm. In goede staat.


Kavel: 6541

2x Oude Chinese rijstwijnkopjes

Resultaat: 850 EUR

Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6050

Oude Chinese Familie Rose penselenpot

Resultaat: 750 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 18,5 x ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 6015

18e Eeuws Familie Rose bord

Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose sierbord met florale/goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.


Kavel: 6051

Grote antieke Majolica bloempot

Resultaat: 700 EUR

Grote antieke Jugendstil Majolica bloempot met florale, vogels en insecten decor. Onduidelijk bodemmerk. Afmeting: H 31 x ø 35 cm. In goede staat.


Kavel: 6203

Oude Chinese vaas

Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauw decor, onder andere; dieren, voorwerpen, floraal. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 6002

6x Antieke Chinese kop en schotels

Resultaat: 675 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6022

6x 18e Eeuwse Chinese Familie Rose borden

Resultaat: 675 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, floraal/eend/vogel en goud decor. Vier borden goed, twee borden chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6011

Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat: 600 EUR

Monumentale 19e eeuwse rijke Imari porseleinen dekselvaas met ribbels, Foo-hond, florale/paradijsvogel en goud decor. Afmeting: 63 x ø 32 cm. In goede staat.


Kavel: 6028

Grote 19e eeuwse Chinese theepot

Resultaat: 600 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren decor. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede staat.


Kavel: 6014

10x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 550 EUR

Tien maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor. Twee borden beschadigd. Vijf borden randglazuur schade. Drie borden chip. Afmeting: ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6032

Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw

Resultaat: 550 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels met florale decor. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf schotels, waarvan één met haarlijn. En tien kopjes, waarvan één met haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10,8 cm. In red...


Kavel: 6210

Oude Chinese pijpvaas

Resultaat: 550 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas. Met bij en tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6545

Oude Chinese Sang de Boeuf schotel

Resultaat: 550 EUR

Oude Chinese Sang de Boeuf schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21 cm ø. In goede staat.