Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

 

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1714 Resultaten
Kavel: 1002

Marius Bauer, Portret Mata Hari

Resultaat: 12.000 EUR

Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

Willy Sluiter, Strandgezicht met ezelrit

Resultaat: 8.000 EUR

Willy Sluiter '40. 1873 - 1949. Strandgezicht met ezelrit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 6088

Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 5.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderde florale decors. Keizerlijk gele + blauw-groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 35 x 15,5 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 6033

Oude Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 4.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken, floraal, vleermuizen en goud decor. Met etiket. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 4006

Commode ingelegd met ivoor

Resultaat: 3.100 EUR

Vroeg 19e eeuwse gebombeerde notenhouten Barok jachtcommode met jachttaferelen. Versierd met ivoor inleg, hout intarsia en bronzen beslag. Afmeting: 87 x 83 x 44 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3500

Zeldzame Lectura pendule

Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzame, vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen lectura pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 27 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2

Zilveren muziekdoos

Resultaat: 2.850 EUR

Bijzondere zilveren muziekdoos, 925/000, rechthoekige muziekdoos, met vogeltje, versierd met putti en floraal decor. Op de doos staat een putto met stok. De doos is bevestigd op een zilveren basement ...


Kavel: 3502

Staande Friese klok

Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...


Kavel: 1094

Roy Lichtenstein, Vrouwelijk naakt

Resultaat: 2.200 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 118/199. Lithografische reproductie. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.


Kavel: 5000

Kapitaal Frans bronzen beeld

Resultaat: 2.200 EUR

Kapitaal 19e eeuws Frans bronzen beeld op rood marmeren basement. Door E. Delaplanche, 1873, 1836 - 1891 en door Ferdinant Barbedienne, 1810 - 1892. Fondeur Paris, Nr. 735. Gietstempel Reduction Mecha...


Kavel: 5003

Bronzen beeld van Jan te Wierik

Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzaam bronzen beeld van Jan te Wierik op zwart marmeren sokkel. 1954 - 2002 Haaksbergen. Eén van vijf stuks. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.


Kavel: 3503

Staande Friese klok

Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en seconden aanduiding. Schotel-vormige wijzerplaat. Afmeting: H 275 cm. In goede originele staat.


Kavel: 15

Ingelegde schatulle met zilver

Resultaat: 1.850 EUR

Prachtige reisnecessaire met zilver. Schatulle met uit wortelnotenhout, met monograminleg, S.C. 1862.Voorzien van velouren interieur gevuld met 10 kristallen flacon voorzien van een zilveren deksel me...


Kavel: 4002

Louis Seize secretaire

Resultaat: 1.800 EUR

Duits Louis Seize secretaire. Circa 1780. Met noten en wortelnoten ingelegd. In gerestaureerde staat. Afmeting: H 220 x 131 x 67 cm.


Kavel: 12

Stel zilveren koektrommels & onderschotels

Resultaat: 1.750 EUR

Prachtig stel met zilveren koektrommels en onderschotels, 833/000, rond en ovaal model versierd met parelrand. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van het deksel, MT.: 1862 12 november 1887. MT.: ...


Kavel: 4089

18e Eeuws Hollands kabinet, 1760

Resultaat: 1.750 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, gebogen zijkanten onder. Orgelgebogen. Circa 1760. Kleine fineerschades. In originele staat. Afmeting: 60 x 200 x 245 cm. In goe...


Kavel: 5007

Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti

Resultaat: 1.600 EUR

Vroeg 18e eeuwse houtgestoken Barok gepolychromeerde putti op originele console. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.


Kavel: 6354

Chinese drakenvaas

Resultaat: 1.600 EUR

Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 1025

B. van Straaten, Romantisch landschap

Resultaat: 1.500 EUR

Bruno van Straaten. 1786 - 1870. Hollandse School. Romantisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 37 cm. In goede staat.


Kavel: 4511

4x Oude Indonisische kleden

Resultaat: 1.500 EUR

Vier oude Indonesische kleden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie maal rood met gouddraad en één keer bruin met gouddraad. Afmeting: 210 x 255 cm. In goede staat.


Kavel: 6158

Chinese kruik met oren

Resultaat: 1.405 EUR

Grote oude Chinees porseleinen kruik met twee oren. Floraal + tekst. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5

Witgouden ring met diamanten

Resultaat: 1.400 EUR

Elegante witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een royaal rozet bestaand uit 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopsta...


Kavel: 334

Witgouden ring met diamant

Resultaat: 1.300 EUR

Witgouden pave ring, 585/000, met diamant. Strakke ring bezet met 3 rijen met briljant geslepen diamanten en tevens aan de zijkanten bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 1,38 ct SI/J Breed...


Kavel: 4000

18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet

Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In goede staat.