Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden armband
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een Frans gourmet schakels. Voorzien van karabijnhaak. Breedte 6 mm, 19,5 cm. ca 3,9 gram. In goede staat

Gouden hanger met amethist en parels
Resultaat: 275 EUR

Prachtige geelgouden hanger, 585/000, met een grote ovaal gefacetteerde amethist, 17x21mm, voorzien van een rand bezet met zaadpareltjes. aan de boven en onderzijde voorzien van blaadjes eveneens met ...

Gouden Rensini rijring
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Strak model rijring met witgouden zetkast met 5 briljant geslepen diamanten, 5x0,05 VSI-E, ø56.ca 4,7 gram. In goede staat

Gouden oorstekers met diamant
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden oorstekers, 750/000, met diamant. Oorknoppen, half rond model met onder elkaar geplaatste hartjes bezet met briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,40 ct. Grootte 19x6mm. ca 5,3 gram. In g...

Gouden collier en ring met jade
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden choker en ring, 750/000, met jade. Choker met figaro collier in het midden een gesneden bloem uit jade, ø 18 mm. met aan weerskanten wiebervormig gouden element bezet met briljant geslepen ...

Zeer grote zilveren jat
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000), versierd met acanthusbladeren, ster en leeuw, bekroond met 2 staande leeuwen met de thora. lengte 50 cm. ca 124 gram. Moskou, na 1880. Enkel...

Gouden armband met rood roze stenen.
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden tennisarmband, 585/000, bezet met rond gefacetteerde granaten, ø 3 mm. Voorzien van karabijnsluiting. lengte 18,5 cm. ca 10,2 gram. In goede staat

H. Bogman, Stilleven
Resultaat: 275 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.

H.J. Wolter, Ophaalbrug Hollandse haven
Resultaat: 275 EUR

H.J. Wolter. 20e Eeuw. Ophaalbrug Hollandse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote antieke Duitse Hoorn des overvloeds. Met bronzen versieringen. 'Den Vererlichen Corps Franconia Borussia zu Göttingen S48 83S'. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Engelse tafelklok
Resultaat: 275 EUR

Grote wortelnoten Engelse tafelklok met maanstand en brons. Midden 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Antiek wortelnoten damessecretaire
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse wortelnoten damessecretaire met vergulde bronzen versieringen. Mooi binnenleven met kelder. Voorkant + zijkanten gebogen. Circa 1900. Afmeting: 95 x 72 x 47 cm. In goede staat.

Rozenhouten side board
Resultaat: 275 EUR

Franse stijl dressoir met marmeren blad en gebogen front. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. 20e Eeuw. Brandstempel. Blad gerestaureerd. Afm...

Antieke halspiegel, 1900
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke goudkleurige Louis Seize-stijl halspiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 166 x 77 cm. In goede staat.

Eiken 18e eeuws Barok secretaire
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten gebogen Barok secretaire met mooi binnenleven, klauwpoten en origineel bronzen beslag. Afmeting: 110 x 65 x 115 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Barok commode
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met klauwpoten. Ongerestaureerd. Lichte fineerschade + krimpnaden zijkant. Afmeting: 74 x 76 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Horrix bibliotheekbank
Resultaat: 275 EUR

Hollandse Neo Gotische mahoniehouten opklapbare Horrix bibliotheekbank (tot trap). Afmeting: 67 x 34 x 60 cm. In goede staat.

Antieke klapcommode, 1900
Resultaat: 275 EUR

Antieke wortelnoten klapcommode met etagieres, twee laden en origineel bronzen beslag. Met gebogen front en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 78 x 86 x 46 cm. In goede staat.

Dagobertstoel, 1880
Resultaat: 275 EUR

Buitengewone kwaliteit notenhouten Dagobert schaarstoel. Met gedetailleerd snijwerk koppen en ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 90 x 60 x 52 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Zelfportret
Resultaat: 275 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Salvador Dali. Zelfportret. Afmeting: 42 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kop en schotels (5x)
Resultaat: 275 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 275 EUR

Zes maal antiek Chinees porseleinen Amsterdams Bont kop en schotels met figuren decors. Twee kopjes goed, drie schotels goed, vier kopjes schade, drie schotels schade of haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10 c...

Unterweissbach papegaai
Resultaat: 275 EUR

Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

4-Delig Chinees kaststel, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 18 - 24 cm. Beschadigd. In matige staat.