Geelgouden armband, 585/000, met een Frans gourmet schakels. Voorzien van karabijnhaak. Breedte 6 mm, 19,5 cm. ca 3,9 gram. In goede staat
Prachtige geelgouden hanger, 585/000, met een grote ovaal gefacetteerde amethist, 17x21mm, voorzien van een rand bezet met zaadpareltjes. aan de boven en onderzijde voorzien van blaadjes eveneens met ...
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Strak model rijring met witgouden zetkast met 5 briljant geslepen diamanten, 5x0,05 VSI-E, ø56.ca 4,7 gram. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 750/000, met diamant. Oorknoppen, half rond model met onder elkaar geplaatste hartjes bezet met briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,40 ct. Grootte 19x6mm. ca 5,3 gram. In g...
Geelgouden choker en ring, 750/000, met jade. Choker met figaro collier in het midden een gesneden bloem uit jade, ø 18 mm. met aan weerskanten wiebervormig gouden element bezet met briljant geslepen ...
Zeer grote zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000), versierd met acanthusbladeren, ster en leeuw, bekroond met 2 staande leeuwen met de thora. lengte 50 cm. ca 124 gram. Moskou, na 1880. Enkel...
Geelgouden tennisarmband, 585/000, bezet met rond gefacetteerde granaten, ø 3 mm. Voorzien van karabijnsluiting. lengte 18,5 cm. ca 10,2 gram. In goede staat
Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.
H.J. Wolter. 20e Eeuw. Ophaalbrug Hollandse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Duitse Hoorn des overvloeds. Met bronzen versieringen. 'Den Vererlichen Corps Franconia Borussia zu Göttingen S48 83S'. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten Engelse tafelklok met maanstand en brons. Midden 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse wortelnoten damessecretaire met vergulde bronzen versieringen. Mooi binnenleven met kelder. Voorkant + zijkanten gebogen. Circa 1900. Afmeting: 95 x 72 x 47 cm. In goede staat.
Franse stijl dressoir met marmeren blad en gebogen front. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. 20e Eeuw. Brandstempel. Blad gerestaureerd. Afm...
Grote antieke goudkleurige Louis Seize-stijl halspiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 166 x 77 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten gebogen Barok secretaire met mooi binnenleven, klauwpoten en origineel bronzen beslag. Afmeting: 110 x 65 x 115 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met klauwpoten. Ongerestaureerd. Lichte fineerschade + krimpnaden zijkant. Afmeting: 74 x 76 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse Neo Gotische mahoniehouten opklapbare Horrix bibliotheekbank (tot trap). Afmeting: 67 x 34 x 60 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten klapcommode met etagieres, twee laden en origineel bronzen beslag. Met gebogen front en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 78 x 86 x 46 cm. In goede staat.
Buitengewone kwaliteit notenhouten Dagobert schaarstoel. Met gedetailleerd snijwerk koppen en ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 90 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Salvador Dali. Zelfportret. Afmeting: 42 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal antiek Chinees porseleinen Amsterdams Bont kop en schotels met figuren decors. Twee kopjes goed, drie schotels goed, vier kopjes schade, drie schotels schade of haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10 c...
Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 18 - 24 cm. Beschadigd. In matige staat.