Twee grote porseleinen siervazen met goud en figuren decor. Handgeschilderd. Biedermeier-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met gouden fl10,-. Broche met muntrand bezet met een gouden fl10,- Wilhelmina 1911. Grootte 30 mm. ca 10,2 gram. In zeer goede staat
Geelgouden zakhorloge, 585/000, voorzien van een bewerkte kast, en een ketting uit nylon met geelgouden tussenstuk met paardehoofd. Met metalen stofdeksel. Veer vast. ø 46 mm.
Rado dames horloge, Jubilé, twotone, met 4 diamanten op de wijzerplaat. Voorzien van saffier glas. breedte 18 mm. kastnummer:153.36096.2N lengte 17 cm en nog 2 extra schakels. In goede staat
Groot lot antiek Japans Satsuma porselein. Bestaande uit: Geisha (arm gerestaureerd), haarspeld, gesp met geisha's, kop + schotel, 8x miniatuur vaasjes, vier schotels (divers, gesigneerd, mooie kwalit...
Fraai stel kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee geslepen kristallen karaffen met deels zilveren stoppen versierd met zilveren fuchsia's. Voorzien van zilveren ketting met rand om de karaf. ø1...
Geelgouden horloge, 585/000, Lincon met geelgouden gevlochten band, Voorzien van een achthoekige kast.13x17mm, lengte 17 cm. Quarts. Totaal gewicht 17 gram. gerepareerd aan de band. In goede staat
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee pinken* in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 26 cm. In goede staat. (*éénjarig kalf).
18e Eeuws messing uurwerk van een Engelse staande klok. Gesigneerd Huggin Ashwelthorp. Afmeting: 28 x 27,5 x 15 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken kist met zadeldak. Afmeting: 71 x 120 x 54 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met signatuur. Voorzien van bloesem/vogel decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met florale decors. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Prachtige zilveren bak, 930/000, met een deels omgeslagen rand met gezaagd decor, aan de onderzijde bewerkt met voluten en een knop. Geplaatst op 3 klauwpoten met bloemapplique. 14x14x11cm. ca 334 gra...
Witgouden creolen, 585/000, met diamant. Peervormige klapcreolen met in het midden 2 rijen met briljant geslepen diamantjes, totaal ca 0,22 ct SI/J. Breedte 6 mm. ø 14 mm. ca 6 gram. Nieuwprijs € 1115...
Geelgouden ring, 750/000, bezet met een briljant geslepen diamant, 0.22 crt.TW/VSI, geplaatst in een gladomzetting, verwerkt in de band. ø52, 6.0 gr. ontwerper: Buchmüller. Nieuwprijs € 1349,-
Prachtige geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamant. Ring met een rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde robijn, 8,5x6,5mm, met daar omheen een rand bezet met 14 briljant geslepen...
Geelgouden ring, 585/000, met robijnen.Ring met een bewerkte kop versierd met bladbewerking en groepjes met robijntjes. ø kop van de ring 20 mm, ø 56, ca 5,9 gram. In zeer goede staat
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een ovaal gefacetteerde saffier, 6x7,8mm, met aan weerskanten 3 trapezium geslepen diamanten en 2 briljant geslepen diamanten. Breedte ring 9...
Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier hoog op de ring in een 6 poot chaton gezet. In de band om de saffier zitten 34 ...
Geelgouden rozetring, 585/000, met diamant. Fijne ring met een dubbele witgouden rozet bezet met 19 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40ct. ø 50, ca 2,5 gram. In goede staat
Elegante gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met deels een witgouden en geelgouden band met in het midden een briljant geslepen diamant, 0,18 ct VVSI/TW. Diamonde model Loire. ø 60 ca 4,0 gram. I...
B. Poppelman. Wild en natuurschilder. Jachthond bij drie jonge konijntjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.