Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Biedermeier-stijl siervazen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote porseleinen siervazen met goud en figuren decor. Handgeschilderd. Biedermeier-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Gouden muntrand met fl10,-
Resultaat: 270 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met gouden fl10,-. Broche met muntrand bezet met een gouden fl10,- Wilhelmina 1911. Grootte 30 mm. ca 10,2 gram. In zeer goede staat

Gouden zakhorloge
Resultaat: 270 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, voorzien van een bewerkte kast, en een ketting uit nylon met geelgouden tussenstuk met paardehoofd. Met metalen stofdeksel. Veer vast. ø 46 mm.

Rado horloge
Resultaat: 265 EUR

Rado dames horloge, Jubilé, twotone, met 4 diamanten op de wijzerplaat. Voorzien van saffier glas. breedte 18 mm. kastnummer:153.36096.2N lengte 17 cm en nog 2 extra schakels. In goede staat

Lot antiek Japans Satsuma
Resultaat: 265 EUR

Groot lot antiek Japans Satsuma porselein. Bestaande uit: Geisha (arm gerestaureerd), haarspeld, gesp met geisha's, kop + schotel, 8x miniatuur vaasjes, vier schotels (divers, gesigneerd, mooie kwalit...

2 Karaffen met zilverwerk
Resultaat: 260 EUR

Fraai stel kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee geslepen kristallen karaffen met deels zilveren stoppen versierd met zilveren fuchsia's. Voorzien van zilveren ketting met rand om de karaf. ø1...

Gouden dameshorloge
Resultaat: 260 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, Lincon met geelgouden gevlochten band, Voorzien van een achthoekige kast.13x17mm, lengte 17 cm. Quarts. Totaal gewicht 17 gram. gerepareerd aan de band. In goede staat

E. Rabbers, Twee pinken in stal
Resultaat: 260 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee pinken* in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 26 cm. In goede staat. (*éénjarig kalf).

18e Eeuws messing uurwerk van Engelse staande klok
Resultaat: 260 EUR

18e Eeuws messing uurwerk van een Engelse staande klok. Gesigneerd Huggin Ashwelthorp. Afmeting: 28 x 27,5 x 15 cm. In goede staat.

Engelse eiken kist, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken kist met zadeldak. Afmeting: 71 x 120 x 54 cm. In goede staat.

2x Meissen figuren
Resultaat: 260 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Peking glas snuffbottle
Resultaat: 260 EUR

Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met signatuur. Voorzien van bloesem/vogel decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari schotels, 18e eeuw
Resultaat: 255 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met florale decors. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.

Zilveren 3-poot bakje
Resultaat: 250 EUR

Prachtige zilveren bak, 930/000, met een deels omgeslagen rand met gezaagd decor, aan de onderzijde bewerkt met voluten en een knop. Geplaatst op 3 klauwpoten met bloemapplique. 14x14x11cm. ca 334 gra...

Witgouden creolen met diamant
Resultaat: 250 EUR

Witgouden creolen, 585/000, met diamant. Peervormige klapcreolen met in het midden 2 rijen met briljant geslepen diamantjes, totaal ca 0,22 ct SI/J. Breedte 6 mm. ø 14 mm. ca 6 gram. Nieuwprijs € 1115...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden ring, 750/000, bezet met een briljant geslepen diamant, 0.22 crt.TW/VSI, geplaatst in een gladomzetting, verwerkt in de band. ø52, 6.0 gr. ontwerper: Buchmüller. Nieuwprijs € 1349,-

Diamant fancy brown
Resultaat: 250 EUR

Briljant geslepen diamant, ca 0,53 ct fancy brown, SI2.

Gouden ring met diamant en robijn
Resultaat: 250 EUR

Prachtige geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamant. Ring met een rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde robijn, 8,5x6,5mm, met daar omheen een rand bezet met 14 briljant geslepen...

Gouden ring met robijnen
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met robijnen.Ring met een bewerkte kop versierd met bladbewerking en groepjes met robijntjes. ø kop van de ring 20 mm, ø 56, ca 5,9 gram. In zeer goede staat

Gouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een ovaal gefacetteerde saffier, 6x7,8mm, met aan weerskanten 3 trapezium geslepen diamanten en 2 briljant geslepen diamanten. Breedte ring 9...

Gouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 250 EUR

Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier hoog op de ring in een 6 poot chaton gezet. In de band om de saffier zitten 34 ...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden rozetring, 585/000, met diamant. Fijne ring met een dubbele witgouden rozet bezet met 19 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40ct. ø 50, ca 2,5 gram. In goede staat

Gouden ring, Diamonde
Resultaat: 250 EUR

Elegante gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met deels een witgouden en geelgouden band met in het midden een briljant geslepen diamant, 0,18 ct VVSI/TW. Diamonde model Loire. ø 60 ca 4,0 gram. I...

B. Poppelman, Jachthond
Resultaat: 250 EUR

B. Poppelman. Wild en natuurschilder. Jachthond bij drie jonge konijntjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.