Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

A.Basino, Landschap (achter-glas-schilderij) 1248
A.Basino, Landschap (achter-glas-schilderij)
Startprijs 40 EUR
Ikoon, 21e Eeuw 1252
Ikoon, 21e Eeuw
Startprijs 40 EUR
Indonesische School, Tabak rokende Indonesische visser 1263
Indonesische School, Tabak rokende Indonesische visser
Startprijs 40 EUR
A. Sokolova, Vazen met witte rozen (pendant) 1290
A. Sokolova, Vazen met witte rozen (pendant)
Startprijs 40 EUR
P. Cox, Hollands heidegezicht 1294
P. Cox, Hollands heidegezicht
Startprijs 40 EUR
Ongesig., Mand met rozen 1320
Ongesig., Mand met rozen
Startprijs 40 EUR
Chinees rolschilderij op papier 1331
Chinees rolschilderij op papier
Startprijs 40 EUR
E. Witkamp/Ernst Sigmund, Koning met zijn gevolg 1351
E. Witkamp/Ernst Sigmund, Koning met zijn gevolg
Startprijs 40 EUR
Onduid. gesig., Havengezicht Monnickendam 1358
Onduid. gesig., Havengezicht Monnickendam
Startprijs 40 EUR
A.J. v.d. Spek, Stilleven met diverse accessoires 1363
A.J. v.d. Spek, Stilleven met diverse accessoires
Startprijs 40 EUR
Hulshoff Pol, Liggende poes 1377
Hulshoff Pol, Liggende poes
Startprijs 40 EUR
Kondostan?, Erotische voorstelling 1384
Kondostan?, Erotische voorstelling
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Landschap met ruïnes 1392
Ongesigneerd, Landschap met ruïnes
Startprijs 40 EUR
Oude landkaart 1437
Oude landkaart
Startprijs 40 EUR
W. Böhme-Brauer, Duits landschap 1456
W. Böhme-Brauer, Duits landschap
Startprijs 40 EUR
A. Scheerder, Bosrand met panoramisch uitzicht 1444
A. Scheerder, Bosrand met panoramisch uitzicht
Startprijs 45 EUR
Sonja Koczula, Schimmen 1186
Sonja Koczula, Schimmen
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs 1210
Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 50 EUR
2x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1220
2x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 50 EUR
3x Japanse schilderijen op zijde 1244
3x Japanse schilderijen op zijde
Startprijs 50 EUR
R. Boord, Liggend vrouwelijk naakt 1276
R. Boord, Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 50 EUR
B. Baayens, Meertje bij Nijverdal 1280
B. Baayens, Meertje bij Nijverdal
Startprijs 50 EUR
H. Roeloffzen, Stilleven 1300
H. Roeloffzen, Stilleven
Startprijs 50 EUR
J. Grenier, Hofnar met brief 1319
J. Grenier, Hofnar met brief
Startprijs 50 EUR