Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Th. Verstraeten, Vrouw op landweg 1326
Th. Verstraeten, Vrouw op landweg
Startprijs 50 EUR
8x Adriana Barreiro, Moderne werken 1330
8x Adriana Barreiro, Moderne werken
Startprijs 50 EUR
Jan Volker Duncklenberg, Vrouwelijk naakt 1367
Jan Volker Duncklenberg, Vrouwelijk naakt
Startprijs 50 EUR
H. Euverman, 2x Naakt compositie 1375
H. Euverman, 2x Naakt compositie
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs 1376
Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Bosgezicht 1391
Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 50 EUR
Ikoon 1408
Ikoon
Startprijs 50 EUR
Cale ?, Boerderij 1409
Cale ?, Boerderij
Startprijs 50 EUR
W. Hatebeuk, Stadsgezicht 1410
W. Hatebeuk, Stadsgezicht
Startprijs 50 EUR
J. Hendriks, Havengezicht 1415
J. Hendriks, Havengezicht
Startprijs 50 EUR
2x Japanse lithografieën 1417
2x Japanse lithografieën
Startprijs 50 EUR
Jonk, Vaas met gele rozen 1433
Jonk, Vaas met gele rozen
Startprijs 50 EUR
Koningin Wilhelmina, Wintergezicht 1434
Koningin Wilhelmina, Wintergezicht
Startprijs 50 EUR
Ans Wortel, Figuren kindervoorstelling 1464
Ans Wortel, Figuren kindervoorstelling
Startprijs 55 EUR
A.S.G.Steinhage, Clowns 1164
A.S.G.Steinhage, Clowns
Startprijs 60 EUR
Ribbeling, Man in landschap 1231
Ribbeling, Man in landschap
Startprijs 60 EUR
Gerti Bierenbroodspot, Fantasie figuren 1238
Gerti Bierenbroodspot, Fantasie figuren
Startprijs 60 EUR
J.H. Vancouver, Stenen brug over rivier 1239
J.H. Vancouver, Stenen brug over rivier
Startprijs 60 EUR
J. Bevort, Opvliegende eenden bij avond 1251
J. Bevort, Opvliegende eenden bij avond
Startprijs 60 EUR
Duitse School, Berglandschap met waterval 1296
Duitse School, Berglandschap met waterval
Startprijs 60 EUR
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit 1305
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Startprijs 60 EUR
M. Poltrock, Wintergezicht 1349
M. Poltrock, Wintergezicht
Startprijs 60 EUR
2x Oude ikonen 1448
2x Oude ikonen
Startprijs 60 EUR
Jos van Dijk, Boerderij met boer aan het vuurtje stoken 1462
Jos van Dijk, Boerderij met boer aan het vuurtje stoken
Startprijs 60 EUR