19e Eeuws wortelnoten damesbureau. Duitsland. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 75 x 123 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Franse Jugendstil Emille Gallé bijzettafel. Wortelnoten met florale intarsia. Opklapbaar blad met vakverdeling. Gesigneerd. Beschadigingen. Afmeting: 43 x 56 x 34 cm. In redelijk/goede staat.
Franse jachtkast. Circa 1880. Massief eiken. Afmeting: H 230 x 140 x 55 cm.
Antiek Hollands 18e - 19e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Zijkanten scheuren, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: 235 x 185 x 60 cm.
Lot van achttien diverse 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Cargo borden met symbolen, onbeschilderd, kraanvogels en tekens. Enkele met haarscheur. Afmeting: ø 22 - 28 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse antieke Chinees porseleinen vaas met landschap en tekst. Haarlijnen. Afmeting: H 28,3 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rotsen, figuren en pagodes decor. Met bodemmerk en tekst. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 x ø 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 22,8 x ø 10,4 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote koperen windhonden. Tweede helft 20e eeuw. H 82 cm. In goede staat.
Prachtige zilveren tafelkandelaar, 925/000, 4 armig, geplaatst op een vierkante voet versierd met gegraveerde guirlandes met bloemen en strikken. Voorzien van 4 gekrulde armen met lichten met parelbew...
Zilveren dienblad, 835/000, ovaal gecontourneerd model met een randbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 44x35cm. ca 913 gram. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met bloedkoralen. Armband met 7 ovale schakels met bloedkoralen rozetten. Breedte 14 mm, Lengte 19,5cm. ca 24 gram. In zeer goede staat
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen fraaie bloedkoralen, ø 6x6mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting, ø 32 mm, met een geschulpte rand en opgesol...
Collier van bloedkoralen met geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoraal, tonmodel ø 5,5mm, voorzien van grote geelgouden streeksluiting in de vorm van een knoop met filigrain ...
Geelgouden horloge, 585/000, met ronde kast ø 34mm, voorzien van een fixoflex band met gouden bewerkte schakels. Merk Cordella, mechanisch. Glas is wat beschadigd.
Jan Holtrop. 1917 - 1995. Hollands heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Zes maal karikatuur werken. Jachttaferelen. Onder andere: Eén maal lithografie Harry Eliott, 1882 - 1959. Eén maal onduidelijk gesigneerd, titel Fermeture (Frankrijk), ingekleurde ets. Vier maal gouac...
Grote koffer vol Oosterse/Indonesische handwerk kleden, onder andere parelmoer etc. 20e Eeuw. Diverse maten. Afmeting: 25 x 45 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine-opzetkast met klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 210 x 140 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast met één lade, afneembare kop en deuren. Met bronzen beslag. Afmeting: 215 x 180 x 58 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl gepolychromeerd slaapkamer ameublement. Bestaande uit bankje, twee stoelen en bijzettafel met albasten blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmetingen: 84 x 88 x 46 cm. / 90 x 35 x 46 cm. / ...
Vroege 18e eeuwse houtgestoken vergulde Barok putti. Afmeting: H 56 cm. In goede originele staat.